Śniadania edukacyjne dla wykonawców

lipiec 2019

W okresie jesienno-zimowym wykonawcy uczestniczą w szkoleniach teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez przedstawicieli dostawców Grupy PSB. Zaś w okresie letnim, ze względu na mniejszą dyspozycyjność, wykonawcy bardzo chętnie biorą udział w śniadaniach, podczas których przedstawiciele producentów służą fachową poradą. Spotkania te odbywają się w placówkach partnerów sieci PSB. Przykładami takich spotkań są opisane poniżej wydarzania u partnerów PSB.

PROFI GNIEZO - szkolenie produktowe


PROFI GNIEZNO

Firma BOL-ANN z Gniezna zorganizowała 27 czerwca 2019 r. wspólnie z firmą ATLAS śniadanie dla wykonawców, z którymi na stałe współpracuje. Tematem przewodnim była super biała gładź polimerowa GTA. Przy okazji wykonawcy mogli zjeść kanapki i napić się kawy.

PROFI NOWY SĄCZ - szkolenie produktowe


PROFI NOWY SĄCZ 

Firma BIEGONICE SKŁADY zorganizowała 19 czerwca 2019 r. w Nowym Sączu śniadanie dla wykonawców i klientów Profi. Szkolenie prowadziła firma XL TAPE oferująca produkty pod marką Blue Dolphin. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, podczas którego przedstawicielka firmy prezentowała szeroką ofertą produktów i ich zalety.

PROFI GNIEZNO - szkolenie produktowe


PROFI GNIEZNO

23 maja 2019 r. firma SELENA prezentowała podczas śniadania w firmie BOL-ANN Gniezno m.in. pianę pistoletową Ultra 70 oraz pianoklej Tytan do płyty g-k pistoletowy. Podczas spotkania teoretyczno-praktycznego wykonawcy mogli zapoznać się z produktami i skorzystać z fachowej porady oraz skosztować kanapek i wypić kawę w miłym towarzystwie.

Poprzedni

Działania integracyjne

Działania integracyjne
Następny
Program sprzedaży premiowej Grupy PSB

Program sprzedaży premiowej Grupy PSB