Kostka brukowa i płyty tarasowe ZIEL-BRUK

Producent: ZIEL-BRUK
lipiec 2021

Budowa zakończona, wnętrza urządzone, teraz pora na otoczenie. Jak zagospodarować przestrzeń wokół domu? Z pomocą przychodzi firma ZIEL-BRUK, w ofercie której znajdują się produkty zaspokajające nawet najbardziej wymagające gusta. Odpowiedzią na aktualne trendy na rynku kostek i płyt tarasowych są produkty Monolit, MonolitSLIM oraz Mona Lisa.

Kostka brukowa i płyty tarasowe ZIEL-BRUK

Monolit to duża, elegancka płyta tarasowa o gładkiej powierzchni inspirowanej naturalnymi blokami skalnymi. Jej prosta forma i wymiary (70x35x8) sprawiają, że doskonale wkomponuje się w nowoczesne aranżacje.
MonolitSLIM to płyta o smukłych kształtach długiego prostokąta (70 x 17,5 x 8 cm), która nada szyku każdej powierzchni tarasowej samodzielnie, ale także w kompozycji z płytą Monolit.
Mona Lisa to idealna kostka brukowa na ciągi piesze, która pozwala stworzyć spójną całość wokół posesji, która przyciąga swoim stylowym i eleganckim wyglądem. Wzór Mona Lisa składa się z 6 różnych prostokątów, dzięki czemu nadaje nawierzchni różnorodnej nowoczesności, a delikatna faza wizualnie ożywia kostkę. Dwie dostępne grubości 6 cm lub 8 cm pozwalają na aranżacje nie tylko przydomowych ścieżek i podjazdów, ale również miejskich skwerów czy parkingów.
Produkty oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej m.in. kolor łupkowy, kremowe szarości, grafit, barwy jesieni.

Monolit:
Wymiary: 70 x 35 x 8 cm
Powierzchnia płyty: 0,245 m2
Ilość na palecie: 24 szt.

MonolitSLIM :
Wymiary: 70 x 17,5 x 8 cm
Powierzchnia płyty: 0,123 m2
Ilość na palecie: 48 szt.

Mona Lisa:
Komplet 6 elementów
Grubość: 6 lub 8 cm
Ilość na palecie: 9,5 m2 lub 8,55 m2

Pełna oferta produktowa wraz ze specyfikacjami technicznymi oraz galerią zdjęć z realizacji dostępna jest na stronie www.zielbruk.pl

Poprzedni

Papa zgrzewalna. Oksydowana czy modyfikowana SBS?

Papa zgrzewalna. Oksydowana czy modyfikowana SBS?
Następny
Dynamika sprzedaży i cen materiałów budowlanych w I półroczu 2021 r.

Dynamika sprzedaży i cen materiałów budowlanych w I półroczu 2021 r.