Aktualne wydanie: nr 5(101)/2017

Aktualne wydanie: nr 5(101)/2017 pobierz pdf

Aktualne wydanie: nr 5(101)/2017

Z roku na rok rynek budowlany podkręca wymagania, które stawia zarówno producentom materiałów budowlanych i wykończeniowych, jak i sprzedawcom (sklepom i hurtowniom) oraz wykonawcom. Klienci są coraz bardziej wymagający, oczekują bliskości placówki, dostępności i dobrej jakości materiałów oraz fachowej obsługi i rzetelnego wykonawstwa. Dlatego też, otwierają się kolejne sklep PSB Mrówka w miejscowościach powiatowych i gminnych, gdzie klienci mają blisko, mają szeroki asortyment dobrej jakości, fachową obsługę i doradztwo. Od początku roku powstało już 30 marketów i obecnie sieć liczy 262 placówki. O nowych inwestycjach przeczytają Państwo w „Wydarzeniach Partnerów PSB” na str. 52–53. Grupa PSB stawia nie tylko na rozwój.
Wraz z początkiem roku szkolnego, po raz kolejny ruszyła ogólnopolska akcja edukacyjna „Bezpieczna droga do szkoły”. Sklepy PSB Mrówka wraz z przedstawicielami lokalnych komend Policji przeprowadzają w szkołach podstawowych i przedszkolach zajęcia teoretyczne i praktyczne dt. bezpiecznego poruszania się po ulicy. Kilkanaście tysięcy dzieci otrzyma materiały odblaskowe. Piszemy o tym szerzej na str. 56. Grupa PSB i jej partnerzy od lat angażują się w pomoc charytatywną na rzecz lokalnej społeczności. Tym razem, po sierpniowych nawałnicach na Pomorzu, Grupa i jej partnerzy natychmiast udzielili bezpośredniej pomocy osobistej, finansowej i materialnej oraz zaoferowali specjalne rabaty na niezbędne materiały. Na dzień dzisiejszy pomoc szacowana jest prawie na 1 mln zł. Więcej na ten temat przeczytają Państwo na str. 55.
Inwestorom, którzy planują wykończenie, odnowienie elewacji proponuję artykuł „Jak prawidłowo wykonać trwałą i nowoczesną elewację”. Specjaliści z firm: Termo Organika, Kreisel, Cerrad, Farby Kabe, Pebek, Elastolith i Lode piszą o doborze właściwego materiału, jego parametrach i fachowym montażu – str. 4–19. Jak radzą sobie z tymi tematami wykonawcy ze Świdnicy piszemy w fotoreportażu na str. 20–21. Polecam również poznanie porad dostawców Grupy (str. 22–31) oraz artykuły o nowościach rynkowych (str. 39–50).

podpis autora

Temat numeru

Jak prawidłowo wykonać trwałą i nowoczesną elewację?

Technologie i produkty

Opinie wykonawców

Wykańczanie elewacji z firmą ze Świdnicy

Deka-Bud ze Świdnicy na Dolnym Śląsku działa od ponad 25 lat w segmencie budownictwa, w którym prace na elewacjach wykonuje się bardzo…

Deka-Bud ze Świdnicy na Dolnym Śląsku działa od ponad 25 lat w segmencie budownictwa, w którym prace na elewacjach wykonuje się bardzo…

Reklamy

Poprzednie wydania