Dachówka betonowa – jakość o skandynawskim rodowodzie

Producent: IBF
wrzesień 2018
IBF - Dachówka betonowa

Trwałość, efektowny wygląd, rozsądna cena - to najważniejsze cechy jakimi powinna charakteryzować się dachówka, która będzie chronić i zdobić dach przez wiele kolejnych lat. Dlaczego warto zaufać dachówce betonowej? Jest kilka powodów.
Skandynawskie produkty są inspirowane naturą, ekologią i zasadą bezwarunkowej jakości. Dotyczy to także pokryć dachowych. Przykładem jest dachówka betonowa IBF Skagen.
Pokrycie charakteryzuje się uniwersalnym profilem „podwójne S”. Dachówka została pokryta specjalną powłoką Reflekte. Zabezpiecza ona przed promieniowaniem UV, zwiększa gładkość powierzchni i zapewnia połysk. Zwiększony indeks SRI (Solar Reflectance Index) oznacza, że ma znacznie większą zdolność odbijania promieni słonecznych. Dzięki temu poddasze mniej się nagrzewa, a mieszkańcy domu mogą się cieszyć wyższym komfortem termicznym.
Dachówka prezentuje się bardzo efektownie, a jej trwałość potwierdzona jest 30-letnią gwarancją.
Dachówka IBF Skagen jest dostępna w trzech kolorach ceglastym, antracytowym i czarnym. Barwienie w masie gwarantuje wysoką trwałość i intensywność koloru. Ponadto specjalna powłoka chroni pokrycie przed wilgocią, zabrudzeniami oraz osadami organicznymi.
Wysokiej jakości dachówki betonowe nie ustępują wyglądem produktom ceramicznym. Są natomiast wyraźnie tańsze. Jest to zasługa procesu produkcji - szybszego, mniej kosztownego, bardziej przyjaznego środowisku. Zgodnie ze skandynawską filozofią.
Podczas produkcji dachówki betonowej zużywane jest o 65% mniej energii niż w przypadku dachówki ceramicznej. Dachówka betonowa IBF jest dostępna wraz z szerokim wyborem akcesoriów, dzięki czemu możliwe jest wykonanie dachu o indywidualnym charakterze, odpowiadającego oczekiwaniom inwestorów i wizji architekta.

Poprzedni

Nowa seria wałków malarskich Gold marki ROTA z technologią LoTex

Nowa seria wałków malarskich Gold marki ROTA z technologią LoTex
Następny
Nowości instalacyjne firmy McAlpine

Nowości instalacyjne firmy McAlpine