Systemy kontroli wjazdu

Producent: HORMANN
wrzesień 2018

Firma Hörmann poszerzyła paletę swoich produktów. Dzięki nabyciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat, teraz oferuje także słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Nowa oferta składa się z dwóch linii produktów. Security Line obejmuje słupki kontroli wjazdu do obiektów prywatnych i użyteczności publicznej, takich jak strefy ruchu pieszego, parkingi i tereny przyzakładowe. Natomiast produkty z serii High Security Line służą do zabezpieczania obszarów wymagających najwyższej ochrony, takich jak: budynki rządowe, lotniska, tereny imprez masowych itp.

HORMANN - Systemy kontroli wjazdu

High Security Line

Linia High Security obejmuje wzmocnione słupki, zapory drogowe do przejazdów o szerokości do sześciu metrów, szlabany do zabezpieczania przejazdów o szerokości do dziesięciu metrów i kolczatki drogowe, umożliwiające przejazd samochodów w jednym kierunku i blokujące ruch w kierunku przeciwnym przez przebicie opon. Odporność tych wyrobów jest certyfikowana przez niezależne instytuty badawcze w ramach uznanych międzynarodowych testów zderzeniowych. Do sytuacji awaryjnych oferowane jest opcjonalne sterowanie EFO (Emergency Fast Operation), które powoduje podniesienie urządzenia w ciągu zaledwie 1,5 sekundy.

Security Line

Hörmann oferuje kilka rodzajów słupków parkingowych: automatyczne, półautomatyczne, stałe i przenośne. Na przykład obszar dookoła budynku na terenie zakładu można zabezpieczyć stałymi słupkami, a wjazd wyposażyć w automatyczne słupki podnoszone i opuszczane hydraulicznie lub elektromechanicznie. Dodatkową zaletą słupków firmy Hörmann jest to, że wszystkie mają identyczny wygląd. 


Poprzedni

Nowości Finnfoam – szalunki tracone w budynkach pasywnych

Nowości Finnfoam – szalunki tracone w budynkach pasywnych
Następny
Nowa seria wałków malarskich Gold marki ROTA z technologią LoTex

Nowa seria wałków malarskich Gold marki ROTA z technologią LoTex