Nowa kolekcja LAHTI PRO 2019/20

Producent: PROFIX
wrzesień 2019
LAHTI PRO

Marka Lahti Pro każdego roku na przełomie sierpnia i września wprowadza na rynek robiącą wrażenie liczbę jesienno-zimowych debiutów. Część z nich wzbogaca i rozszerza ofertę już dostępnych modeli. Jednak wśród nowości każdego roku pojawiają także rozwiązania zupełnie nowe, wcześniej niedostępne w ofercie marki.

NOWA KOLEKCJA LAHTI PRO 2019/20

W tym roku nie mogło oczywiście być inaczej. Analizując liczbę nowych pozycji w ofercie Lahti Pro można spostrzec, że trochę inaczej niż w latach ubiegłych rozłożyły się proporcje między uzupełnieniem oferty o opcje kolorystyczne i rozmiarowe, a dodaniem nowych linii wzorniczych. Bardzo dobrze jest to widoczne w wydanym katalogu ofertowym „Lahti Pro: Jesień-Zima 2019/20”. Każdy może zapoznać się z wersją elektroniczną tej publikacji. Jest ona dostępna on-line jako atrakcyjny multimedialny pdf. Dotrzeć do niej można wpisując w oknie przeglądarki: gazetka.lahtipro.pl. Zastosowany format zapisu umożliwia wyszukiwanie poszczególnych produktów. Powiększanie stron, jak i samych zdjęć oraz co bardzo ważne zapisywanie wybranych fragmentów do pliku pdf. Dużym ukłonem marki w kierunku ostatecznych klientów jest zamieszczenie w publikacji sugerowanych cen detalicznych brutto.

281 NOWOŚCI

W najnowszym katalogu ofertowym Lahti Pro, aż 281 produktów zostało oznaczonych jako nowości. Ponad połowa z nich to różnego rodzaju ubrania. Znajdziemy wśród nich między innymi aż 60 indeksów katalogowych nowych bluz, 30 spodni, 18 kurtek, 17 bezrękawników, 15 koszul. Nowe produkty pojawiły się także w grupie kamizelek, płaszczy, fartuchów, rękawic oraz butów. Liczba, trzeba obiektywnie przyznać – robi wrażenie. Przedstawiciele różnych grup zawodowych zyskali możliwość wzbogacenia swojej roboczej garderoby o szereg bardzo dobrze prezentujących się propozycji. Przed nami okres jesienno- zimowy, dlatego warto już powoli zacząć myśleć o komfortowej pracy w deszczowe i chłodne dni. Lato i temperatury wyższe niż 25 stopnii Celsjusza nieodwracalnie przechodzą do historii.

Poprzedni

Modne i mocne drzwi - drewniane drzwi wewnętrzne firmy HÖRMANN

Modne i mocne drzwi - drewniane drzwi wewnętrzne firmy HÖRMANN
Następny
Jeszcze więcej światła na poddaszu – zestawy okienne VELUX

Jeszcze więcej światła na poddaszu – zestawy okienne VELUX