Nowości LAHTI PRO

Producent: PROFIX
wrzesień 2020
LAHTI PRO

Marka Lahti Pro już od kilku lat wyznacza trendy w sposobie ubierania się profesjonalistów. Wiosną i jesienią wprowadza do sprzedaży nowe modele ubrań i butów roboczych. Pierwsze dni września to czas kiedy na rynku zadebiutuje kolekcja jesień-zima. Prezentujemy najciekawsze nowości.

Marka Lahti Pro

Jesienno-zimowy katalog produktowy Lahti Pro to obszerna publikacja. Liczy aż 144 strony i bardzo dobrze prezentuje i opisuje ubrania idealnie dobrane do typowej dla tej pory roku aury.

BLUZY I KURTKI

We wrześniu asortyment ubrań Lahti Pro wzbogaciły nowe wzory bluz i polarów. Oferta tych ostatnich rozbudowana została o nowe wersje kolorystyczne: szarą (L40137) i granatową (L40138). Interesujące nowości pojawiły się także w grupie popularnych bluz. Do oferty dołączyły dwa modele melanżowych bluz z kapturem L40134 i L40135. Uszyto je z ciekawie prezentującego się materiału, który powstaje z mieszanki włókien o różnym nasyceniu koloru. Do wyboru mamy odcień czerwony i szary.
Równie atrakcyjnie i modnie prezentuje się ocieplana bluza L40136. To propozycja idealna na chłodniejsze dni. Wyróżnia ją wojskowa, zielona stylistyka oraz bardzo wysokiej jakości tkanina. Warto również zaznaczyć, że wierzchnia część bluzy zabezpieczona została impregnatem AC.
W militarnej konwencji rozszerzona została również rodzina kurtek softshell. Stało się tak za sprawą modelu L40932. Nowością jest zastosowanie materiału camouflage.

SPODNIE

Soft-shell L40932 jest znakomitym uzupełnieniem dla nowych spodni roboczych typu bojówki moro oznaczonych jako L40519. Wykonane one są z bardzo wytrzymałej tkaniny typu rip-stop. Spodnie, wyposażone zostały w liczne praktyczne kieszenie i inne udogodnienia stworzone z myślą o wygodzie użytkowania.
Jesienią tego roku asortyment spodni roboczych Lahti Pro zostanie powiększony o dwa nowe modele dżinsów. Pierwszy z nich L40517 to odpowiedź marki na liczne głosy użytkowników, którzy sugerowali, aby do sprzedaży wprowadzić spodnie dżinsowe koloru czarnego. Natomiast spodnie L40518 to zupełnie nowa propozycja. Wykonane są z materiału o niższej gramaturze i w nieco innej konwencji. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, a ich atutem jest atrakcyjna cena.

WIĘCEJ NOWOŚCI
Wszystkich zainteresowanych nowymi propozycjami Lahti Pro na nadchodzący sezon jesienno-zimowy odsyłamy do wersji elektronicznej katalogu jesień- -zima. Można go przeglądać na urządzeniach mobilnych i komputerach. Wydawnictwo dostępne jest pod adresem: https://www.gazetka.lahtipro.pl/. Przeglądając publikację polecamy zwrócić uwagę na wszystkie oznaczone nowości, a jest ich w katalogu ponad 30. Wszystkie są szczegółowo opisane. Z wydawnictwem warto się zapoznać, ponieważ na jego łamach znajdują się liczne zdjęcia aranżacyjne, które mogą być podpowiedzią jak łączyć ze sobą poszczególne części garderoby, aby uzyskać jak najlepszy wizualnie efekt. 

gazetka.lahtipro.pl

Poprzedni

Światło czerwone bardziej zielone – czyli nowoczesne systemy ogrzewania

Światło czerwone bardziej zielone – czyli nowoczesne systemy ogrzewania
Następny
Gont bitumiczny na dach domu - wybierz nowoczesny dach dla twojego domu!

Gont bitumiczny na dach domu - wybierz nowoczesny dach dla twojego domu!