Nowości wśród podłóg laminowanych SWISS KRONO

Producent: SWISS KRONO
wrzesień 2020
panele SWISS KRONO

Panele laminowane są na rynku od wielu lat, mimo to ich producenci nieustannie je dopracowują. SWISS KRONO oferuje dziewięć nowych, ciekawych propozycji kolorystycznych – podłóg nie tylko wpisujących się w obecne wnętrzarskie trendy, ale i z charakterem.

SWISS KRONO

O zaletach podłóg laminowanych można powiedzieć wiele. Są bardzo praktyczne, bezproblemowe w codziennym użytkowaniu. Nie wymagają żadnych wyjątkowych zabiegów podczas czyszczenia ani specjalistycznej pielęgnacji. Można je stosować w praktycznie każdym pomieszczeniu, także w przestrzeniach użyteczności publicznej. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią czekać – szeroka dostępność, duży wybór i łatwość montażu sprawia, że nie tracimy czasu na nużące poszukiwania i nie jesteśmy zależni od dostępności fachowców. Z ułożeniem dobrych paneli poradzi sobie każdy.

JAKOŚĆ JEST ZAWSZE W MODZIE

Jeśli w designie można mówić o jakimś ponadczasowym trendzie, to z pewnością będzie nacisk na trwałość rozwiązań. Wysoka jakość nigdy nie traci na znaczeniu. I w tej konkurencji panele laminowane świetnie sobie radzą. Jednym z popularniejszych wyznaczników wytrzymałości paneli jest klasa ścieralności AC – im wyższa, tym trwalsza jest podłoga. Najlepsze rozwiązania osiągają w teście Tabera, który bada ten parametr, klasy 4 i 5. Dla użytkownika takie oznaczenie jest najlepszym sygnałem, że wybiera podłogę, które będzie mu towarzyszyć długie lata. Jakość wykonania to karta, na którą postawili designerzy SWISS KRONO – dlatego wszystkie nowe propozycje tej marki dla sieci PSB występują w dwóch najwyższych klasach ścieralności.

DĄB – NIEKWESTIONOWANY KRÓL PODŁÓG

Od kilku sezonów w polskich wnętrzach dominują wzory dębowe – w wydaniu nie tylko naturalnym, ciepłym, żywym, ale także jaśniejszym – przypominającym surową deskę. Taka stylistyka jest bardzo uniwersalna – podłogi w dębowych odcieniach sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach. Takie właśnie dekory dominują wśród dziewięciu nowości SWISS KRONO. Znajdziemy tu propozycje z bardziej wyrazistym rysunkiem drewna, jak i rozwiązania dla ceniących sobie spokojniejszy charakter podłogi. Nie zabraknie także chłodniejszych odcieni, które wciąż mają wielu entuzjastów. Większość nowych wzorów ma także wyrazistą V-fugę, która podkreśla format desek i sprawia, że panele jeszcze wierniej naśladują naturę.

SWISS KRONO - paramerty

PIĘKNO W NOWYM FORMACIE

To nie koniec nawiązań do aktualnych trendów. Dwie spośród nowości SWISS KRONO wyróżnia nietypowy format szerokich desek. Dąb Halifax i Dąb Madryt mają ponad 24 cm szerokości. To sprawia, że powierzchnia, na której się znajdą, optycznie się powiększy. Pozwala to uzyskać efekt przestronnego wnętrza nawet przy mniejszym metrażu. Panele o większym formacie są także prostsze do ułożenia.
Kiedy mamy do dyspozycji dobre rozwiązania, największe wyzwanie przed którym stoimy, to określenie własnych oczekiwań odnośnie podłogi. Pomóc w tym mogą nowoczesne narzędzia internetowe, dostępne na stronie www.swisskrono.pl np. pomocnik w wyborze podłogi do własnego wnętrza https://www.swisskrono.pl/wybierzpodloge.

Poprzedni

Gont bitumiczny na dach domu - wybierz nowoczesny dach dla twojego domu!

Gont bitumiczny na dach domu - wybierz nowoczesny dach dla twojego domu!
Następny
Budownictwo mieszkaniowe – zmiany trendu

Budownictwo mieszkaniowe – zmiany trendu