Aktualne wydanie: nr 5(137)/2023

Aktualne wydanie: nr 5(137)/2023

Aktualne wydanie:
nr 5(137)/2023

Czytanie tradycyjnych książek, czasopism i gazet ma wiele korzyści takich jak: poszerzanie wiedzy, zdobywanie informacji i  relaks. Jednak rozwijająca się cyfryzacja i  szybki dostęp do Internetu wprowadziły wiele zmian w sposobie, w jaki poszukuje się informacji. Warto korzystać z obu światów: tradycyjnego i cyfrowego, w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Głos PSB dostępny jest w wersji papierowej oraz online na stronie www.glospsb.pl. Znalezienie potrzebnej i rzetelnej informacji może być czasochłonne. Dlatego zachęcam do zapisania się do NEWSLETTERA Grupy PSB poprzez stronę www.glospsb.pl. Subskrybowanie newsletetra może być świetnym sposobem na pozo-stanie na bieżąco z najnowszymi informacjami o budownictwie i  remontach oraz na otrzymywanie cennych porad i analiz branżowych. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z  opcji zarządzania subskrypcją (zapisania się i wypisania z otrzymywania newslettera). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie www Grupy PSB.
Łazienka mała czy duża, niezależnie od rozmiarów,  jej odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie są kluczowe dla komfortu i  estetyki wnętrz. Wspomniane firmy, takie jak: KERAKOLL, SIKA, DEANTE, CERSANIT i  FERRO oferują różne rozwiązania i  produkty, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu podczas remontu lub urządzania nowej łazienki. Eksperci w  opracowaniu pt. „REMONT ŁAZIENKI – jak go wykonać” doradzają jakie zastosować nowoczesne rozwiązania związane z  przygotowaniem podłoża, wykonaniem hydroizolacji, montażem odpływów i systemów  podtynkowych oraz z  montażem okładzin i  baterii łazienkowych – str. 4–16.
W  dziale „Technologie i  produkty” natomiast warto przeczytać informacje dotyczące m.in. wyboru wałków malarskich, materiałów ściennych, bezpiecznych zamocować, bram garażowych, betonu workowanego oraz izolacji termicznej – str. 17–31.
Na III okładce przedstawiam wyniki Grupy PSB  Handel S.A. za 8 miesięcy 2023 r. 

Temat numeru

Remont łazienki - jak go wykonać?

Łazienka to pomieszczenie reprezentacyjne domu, z którego korzysta się najczęściej. Dlatego powinna być ładna, funkcjonalna a przede wszystkim trwała. Jednak aby taka była, należy prawidłowo wykonać poszczególne etapy jej remontu. Począwszy od przygotowania podłoża, wykonania hydroizolacji, montażu odpływów, systemów podtynkowych aż po montaż okładziny i baterii łazienkowych. Jak to zrobić i czym się kierować przy wyborze materiałów podpowiadają eksperci z firm: KERAKOLL, SIKA, DEANTE, CERSANIT i FERRO.

Technologie i produkty

Analizy rynku

Popyt na materiały budowlane Wyniki po 8 miesiącach 2023 r.

Przychody Grupy PSB Handel S.A. (centrali) po 8 miesiącach 2023  r. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego były niższe o 9%…

Przychody Grupy PSB Handel S.A. (centrali) po 8 miesiącach 2023  r. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego były niższe o 9%…

Reklamy

Poprzednie wydania