System montażu Chicago Metallic T24 CLICK 2890

Producent: CHICAGO METALLIC
wrzesień 2016
ROCKFON
SYSTE M MONTA ŻU CHICAG O META LLIC T24 CLICK 2890

Chicago Metallic T24 Click 2890 to łatwy w montażu system – wystarczy kliknięcie – pozwalający na stworzenie wysokiej jakości konstrukcji sufitu. System przeszedł pozytywnie wszystkie testy związane z bezpieczeństwem pożarowym, jak i stabilnością w warunkach użytkowania. 

Zalety systemu:  

+ szybki montaż – wystarczy kliknięcie,
+ łatwy demontaż z opcją ponownego montażu;
+ stabilna konstrukcja, dzięki unikalnej, długiej nakładce profilu poprzecznego,
+ prosty montaż elementów oświetlenia i innych związanych z sufitem instalcji dzięki pełnej i równej 38 mm wysokości wszystkich profili.

Opis systemu  

Chicago Metallic T24 Click 2890, w zależności od typu krawędzi zastosowanych płyt sufitowych, tworzy system o widocznej, ukrytej lub częściowo ukrytej konstrukcji. Wykorzystuje profile z ocynkowanej stali o szerokości 24 mm. Profile te posiadają gładką, pomalowaną na biało powierzchnię. Na zamówienie klienta dostępne są również w innych kolorach. System składa się z profili głównych, profili poprzecznych (dostępnych w różnych długościach), kątowników przyściennych, wieszaków, uchwytów oraz dodatkowych akcesoriów. Profile główne są zwykle rozmieszczone osiowo co 1200 mm, mogą być podwieszone do stropu za pomocą wieszaków lub przymocowane za pomocą uchwytów bezpośredniego montażu. 

www.rockfon.pl

Poprzedni

Zestawy wannowe McAlpine

Zestawy wannowe McAlpine
Następny
Kompleksowe rozwiązanie firmy SKIL – Combisaw 4600AA

Kompleksowe rozwiązanie firmy SKIL – Combisaw 4600AA