Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - BRAMY, OGRODZENIA

listopad 2017
BRAMY, OGRODZENIA
HÖRMANN º Energooszczędna brama segmentowa LPU 67 Thermo

HÖRMANN

Energooszczędna brama segmentowa LPU 67 Thermo (tuz) – dedykowana do garaży w bryle budynku. Zbudowana z segmentów o grubości 67 mm z przegrodą termiczną skutecznie ogranicza ona straty ciepła, do jakich dochodzi przez powierzchnię bramy. Grubość wierzchni 5 x 2,125 m – 1,0 W/(m2K). Brama w obszarach mocowania okuć ma potrójne wzmocnienie z blachy. Oferowana jest w dwóch rodzajach przetłoczeń średnich M i szerokich L z powierzchnią Silkgrain w dowolnym kolorze i w okleinie Decograin – drewnopodobnej oraz Titan Metallic CH 703.

HÖRMANN - Automatyczna brama garażowa RenoMatic

Automatyczna brama garażowa RenoMatic (tuz) – zbudowana z pełnych segmentów grubości 42 mm o wysokiej izolacyjności cieplnej. Napęd ProMatic z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur, wykorzystującym technologię 128-bitów zapewnia komfortową obsługę oraz najwyższe bezpieczeństwo. Oferowana z powierzchnią Sandgrain w kolorze białym, antracytowym i brązowym, a także w okleinie Decograin – drewnopodobnej Golden Oak i Dark Oak oraz Titan Metallic CH 703. Dostępna w 7 promocyjnych wymiarach.

POLBRAM º System ogrodzeniowy Bona

POLBRAM

System ogrodzeniowy Bona (tuzw) – został stworzony tak, aby montaż elementów nie sprawiał nikomu problemu, dzięki czemu postawienie ogrodzenia odbywa się sprawnie i przyjemnie, co wpływa na oszczędności związane z czasem i kosztami. W skład systemu wchodzą: brama dwuskrzydłowa bądź brama przesuwna oraz przęsła. W komplecie do bram dwuskrzydłowych i furtek znajdują się zawiasy, a do bram przesuwnych - zamek hakowy, wózek jezdny, rolki prowadzące i najazdowe, słupy prowadzące i najazdowe. Wszystkie elementy systemu Bona zabezpieczone są przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, malowane proszkowo na kolor RAL 7016 Struktura. System Bona to ogrodzenie trwałe i nowoczesne.

WIŚNIOWSKI º System smartConnected

WIŚNIOWSKI

System smartConnected (tuz) – to inwestycja, na której korzysta cała rodzina, ponieważ dzięki niej dostęp do domu nie jest już warunkowany pękiem ciężkich kluczy. Rodzice za pomocą aplikacji na telefonie mogą wpuścić dziecko do domu, nie ruszając się z biura lub w kilka sekund sprawdzić na swoim smartfonie, czy brama wjazdowa jest zamknięta. Co więcej, za pomocą algorytmów inteligentny dom sam potrafi zapamiętać tryb życia jego mieszkańców i myśleć za nich o wykonaniu podstawowych czynności, jak uruchomienie alarmu lub czujnika ruchu. Ponadto dzięki funkcji geolokalizacji bramy otworzą się na chwilę przed dojazdem do posesji. Takie rozwiązania stają się w pełni realne, a także dostępne dla najbardziej wymagających klientów, chcących osobiście przekonać się o zaletach życia w inteligentnym domu.

Poprzedni

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - STOLARKA

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - STOLARKA
Następny
Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE, DEKORACYJNE

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE, DEKORACYJNE