Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE, DEKORACYJNE

listopad 2017
MATERIA ŁY WYKOŃCZENIOWE, DEKORACYJNE
DOMAX º System półek modułowych: FIS, FRS, FUS, FSS

DOMAX

System półek modułowych: FIS, FRS, FUS, FSS (uw) – wykonanych w płyt laminowanych w czterech kolorach o zróżnicowanych kształtach. Idealnie pasują zarówno do pomieszczeń nowoczesnych jak i tradycyjnych. Dodają wnętrzom stylu i funkcjonalności. Każda półka jest innej wielkości, co pozwala na skomponowanie ich dowolnego układu. Dzięki kompletowi trzech półek o różnych kształtach, można utworzyć dowolną kompozycję dekoracyjną.

DOMAX - Uniwersalne podstawy słupa PSK 70

Uniwersalne podstawy słupa PSK 70 (tuzw) – wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo, dzięki swej konstrukcji pozwalają stosować belki/słupy o niestandardowych wymiarach. Występują w dwóch wersjach wykończenia kolorystycznego: srebrny ocynk ogniowy lub czarna farba proszkowa nałożona na ocynk ogniowy (podwójne zabezpieczenie antykorozyjne).

EFFECTOR

Aluminiowy kątownik A37 (uz) – przeznaczony jest do mocowania na stopniach schodowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Pełni podwójną rolę: aranżacyjną – dekoruje schody i praktyczną: dzięki podwójnej wkładce antypoślizgowej zapewnia jeszcze skuteczniejsze niż dotąd zabezpieczenie przed poślizgiem.

EFFECTOR º Aluminiowy kątownik A37

Kątownik A37 z aluminium anodowanego (o wymiarach 36 mm x 20 mm) dostępny jest w kolorze złota, srebra, szampana, brązu, inox-u gładkiego i czarnym. Oferowany w pięciu długościach: 900 mm, 1200 mm, 1800 mm, 2700 mm do 3600 mm, przy czym profil 1200 mm i 3600 mm jest na zamówienie. Profil jest wyposażony w podwójną, antypoślizgową wkładkę gumową w czarnym kolorze, która zasłania jego sposób mocowania. Montaż kątownika polega na przykręceniu jego szerszego ramienia do schodów. W komplecie z A37 oferowane są kołki i wkręty montażowe.

EFFECTOR - Listwa dylatacyjna do szybkiego montażu A75

Listwa dylatacyjna do szybkiego montażu A75 (uw) – aluminiowy profil dylatacyjny umożliwia estetyczne wykończenie miejsc łączenia ze sobą różnych materiałów podłogowych, przy jednoczesnym maskowaniu nierówności pomiędzy nimi, sięgających 18 mm. Listwa posiada uszczelki silikonowe, chroniące podłoże znajdujące się bezpośrednio pod nią od zabrudzeń i wilgoci, co ma istotne znaczenie dla komfortu użytkowania.
Profile A75 z aluminium anodowanego dostępne są w kolorach: złoto, srebro, inox, inox szczotkowany, szampan, brąz, oliwka oraz czarny. Listwy okleinowane A75 występują w szerokiej gamie barw takich jak: sosna biała czy dąb bielony, po wenge Kongo czy heban afrykański.
Montaż listew polega na przytwierdzeniu ich do podłoża, przy pomocy kołków szybkiego montażu, co gwarantuje trwały i estetyczny montaż. Profile są dostępne w pięciu długościach – od 930 mm do 3600 mm, z których długości 1200 mm i 3600 mm są na zamówienie.

IBF

Płyta tarasowa IBF Black Plus (uw) – ma fabrycznie nadaną specjalną powłokę, która oprócz podkreślenia koloru, ogranicza powstawanie wykwitu i chroni przed zabrudzeniami. Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskujemy płytę o intensywnej, głębokiej czerni nadającej wyłożonej powierzchni trwały ekskluzywny wygląd.
Zastosowanie płyty Black Plus na tarasach, gankach czy podjazdach pozwala nadać powierzchni minimalistyczny styl, dodatkowo w połączeniu z naturalnym kamieniem umożliwia stworzenie unikalnych kompozycji pasujących do różnego typu budynków.

PEBEK º Płyta elewacyjna Design

PEBEK 

Płyta elewacyjna Design (tuzw) – to cienkościenna okładzina w standardowej grubości 12 mm, z użyciem włókien szklanych, przeznaczona jest zarówno do wykańczania wnętrz jak i do stosowania na elewacje klejone bądź wentylowane. Doskonale sprawdza się także jako element wykończenia modernistycznych ogrodzeń.
Oprócz standardowych wymiarów możliwe jest wykonanie elewacji projektowanych na specjalne zamówienie zarówno płaskich jak i przestrzennych 3D.
Płyty elewacyjne Design dostępne są w dwóch podstawowych rodzajach nawierzchni: gładkiej i trawertyn oraz w kolorach: białym, popielatym, szarym, ciemnoszarym oraz antracyt lub w innym kolorze na specjalne zamówienie.

SWISS KRONO Elementy dekoracyjne Walldesign

SWISS KRONO

Elementy dekoracyjne Walldesign (uw) – przeznaczone są do dekoracji powierzchni ścian w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych i lokalach użyteczności publicznej o stabilnych warunkach klimatycznych. Elementy dekoracyjne Walldesign stanowią idealną propozycję dla osób, które szukają nowoczesnych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań. W zależności od zaplanowanego efektu mogą być wykorzystywane w formie subtelnego uzupełnienia dekoracji lub też świetnie sprawdzą się na całych powierzchniach ścian, stanowiąc dominującą dekorację wnętrza.
Zalety Walldesign to:
# szybki i czysty montaż,
# łatwość utrzymania w czystości,
# możliwość zastosowania użyteczności publicznej,
# dopracowany system montażu,
# dostępność akcesoriów montażowzch i wykończeniowych,
# powierzchnia uodporniona na ścieranie,
# uniwersalny i innowacyjny do dekoracji ścian.
Produkty bazujące na płytach MDF pozwalają w nieskomplikowany i szybki sposób odmienić wygląd wnętrza.

Poprzedni

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - BRAMY, OGRODZENIA

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - BRAMY, OGRODZENIA
Następny
System kanalizacji wewnętrznej DYKA PRO – dla instalatora i dla użytkownika

System kanalizacji wewnętrznej DYKA PRO – dla instalatora i dla użytkownika