Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - NARZĘDZIA

listopad 2017
NARZĘDZIA
BLUE DOLPHIN TAPES º Taśma malarska Hybrid Dual

BLUE DOLPHIN TAPES

Taśma malarska Hybrid Dual (tuz) – to idealny produkt do zabezpieczania powierzchni i mocowania folii ochronnych podczas prac malarskich i tynkarskich. Jest to innowacyjny produkt, będący połączeniem taśmy malarskiej i dwustronnej. Posiada szerokie możliwości zastosowania, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Największą zaletą taśmy jest łatwość zabezpieczania powierzchni oraz szybkość mocowania folii ochronnych lub kurtyny przeciwkurzowej. Wystarczy przykleić taśmę do powierzchni, zdjąć przekładkę i zamocować folię. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji taśma Hybrid Dual nie zostawia śladów kleju oraz posiada mocny klej do folii, a delikatny do ścian.
Taśmy dostępne są w rozmiarze 19 mm x 25 m.

BLUE DOLPHIN TAPES - Taśma polimerowa Poli Blu

Taśma polimerowa Poli Blu (tuz) – to produkt idealny podczas zabezpieczania powierzchni przy malowaniu natryskowym. Główną zaletą taśmy jest to, że jest w 100% wodoodporna, a większość farb wewnętrznych to wodne dyspersje. Dzięki temu uzyskujemy czystą krawędź odcięcia dwóch kolorów. Podczas malowania farba nie podcieknie pod taśmę, a po malowaniu z łatwością odchodzi od powierzchni nie uszkadzając jej i nie zostawiając śladów kleju. Taśma polimerowa Poli Blu idealnie nadaje się do powierzchni takich jak: ściany, listwy przypodłogowe, stolarka okienna i stolarka drzwiowa, okna plastikowe i aluminiowe. Produkt jest odporny na promienie UV, dzięki czemu taśma nadaje się również do użytku na zewnątrz. Taśma Poli Blu dostępna jest w rozmiarze 38 mm x 33 m.

FISCHER º Kołek uniwersalny Duopower

FISCHER

Kołek uniwersalny Duopower (tuz) – to: 
# dwa różne komponenty pozwalają na uzyskanie najwyższych nośności i inteligentne funkcjonowanie w różnych rodzajach podłoża,
# dobre wyczucie całkowite rozparcie się kołka (feel-good factor). Można dokładnie wyczuć moment, kiedy kołek zostaje właściwie zamocowany,
# stosunkowo niewielka długość kołłka wpływa na szybszy montaż, bez potrzeby głębokiego wiercenia,
# niewielki kołnierz na obrzeżu kołka zapobiega jego wpadaniu do otworu podczas montażu,
# ząbkowany  kształt na powierzchni bocznej kołka, zapobiega jego obracaniu się podczas montażu,
# zwiększona głębokość kotwienia, w przypadku kołków Duopower 6x50, 8x65 oraz 10x80 oznacza, że kołek szczególnie dobrze nadaje się do mocowania w pustakach, gazobetonie oraz do ścian otynkowanych.

PROFIX º Linia narzędzi do pielęgnacji ogrodu Proline Premium

PROFIX

Linia narzędzi do pielęgnacji ogrodu Proline Premium (tuzw) – w skład której wchodzą m.in. sekatory, nożyce do gałęzi, żywopłotów oraz modele wyposażone w teleskopowe ramiona z intuicyjnym systemem regulacji długości. Pozwalają one ciąć bez konieczności używania drabiny. Zastosowany bezstopniowy system regulacji z intuicyjną blokadą precyzyjnie dostosowuje długość ramion do potrzeb. Blokada ustawień działa na zasadzie przełącznika – obrót do wewnątrz zwalania blokadę, a na zewnątrz ją blokuje. Ramiona nożyc do gałęzi wykonane są aluminium. Dzięki temu narzędzie ma niską wagę oraz jest odporne na korozję. Ostrza nożyc i sekatorów wykonane zostały z trudnościeralnej stali. Są dodatkowe zabezpieczone powłoką teflonową, która sprawia, że sok czy żywica nie przyklejają się do powierzchni. Z myślą o wygodzie użytkowników narzędzia wyposażono w miłe w dotyku, antypoślizgowe rękojeści zwiększające komfort pracy i zapobiegające powstawaniu odcisków.

STALCO º Szpachla Perfect Power Max

STALCO 

Szpachla Perfect Power Max (tuzw) – przeznaczona do szpachlowania w jakości Q4 gwarantuje maksymalne wygładzenie wykonywanej powierzchni przy wykorzystaniu specjalistycznych mas szpachlowych. Jest ona lekka i ergonomiczna, a jej profil wykonany jest z aluminium anodowanego o wysokiej twardości i prostoliniowości. Szpachla ma specjalny kształt, przystosowany do dłoni, który zwiększa komfort pracy. Oprócz tego, jest dostępna aż w siedmiu rozmiarach, od 250 do 1500 mm, o grubości 0,3 bądź 0,5 mm. Szpachla Power Max jest produktem innowacyjnym. Posiada system wymiennych ostrzy, co przedłuża żywotność produktu. Ostrze o grubości 0,3 mm oraz 0,5 mm jest wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada zaokrąglone boki, dzięki czemu ściany pozostają niezarysowane. Ponadto, w ofercie występuje adapter, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz kij teleskopowy, regulowany od 120 do 220 cm.

Poprzedni

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - TYNKI, FARBY

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - TYNKI, FARBY
Następny
Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - INSTALACJE, ODWODNIENIA

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - INSTALACJE, ODWODNIENIA