Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - POKRYCIA DACHOWE

listopad 2017
POKRYCIA DACHOWE
BRAAS º Gwarancja funkcjonalności systemu dachowego

BRAAS 

Gwarancja funkcjonalności systemu dachowego (uz) – jest to pierwsza na rynku gwarancja funkcjonalności całego systemu dachowego. Monier Braas, oprócz ochrony poszczególnych produktów, zapewnia również gwarancję systemową, dając inwestorom pewność, że dach będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję przez co najmniej 15 lat. W przypadku usterki wynikającej z wady jednego produktu wchodzącego w skład systemu, w ramach gwarancji, poza wymianą uszkodzonego elementu, zwrócone zostaną również koszty jego ponownego montażu. Dzięki temu inwestor nie musi obawiać się kosztownych remontów dachu nowej inwestycji. Warto również pamiętać, że jeśli już pojawi się usterka, wystarczy zwrócić się do jednego producenta kompletnego dachu, niż szukać przyczyn po kilku – kilkunastu dostawcach elementów systemu dachowego.

IBF º Dachówka betonowa SKAGEN

IBF

Dachówka betonowa SKAGEN (uw) – o profilu „podwójna S” produkowana z barwionego w masie betonu, w skład którego wchodzą m.in. naturalne piaski o bardzo wysokiej zawartości kwarcu, a także najlepsze gatunki cementów. Dachówkę wytwarza się poprzez walcowanie i prasowanie na nowoczesnych liniach, w pełni zautomatyzowanym procesie produkcyjnym, przy ciągłej kontroli jakości. Powierzchnia zewnętrzna dachówki pokryta jest innowacyjną powłoką Reflekte.
Reflekte – to ostatnia warstwa powstała w oparciu o żywice akrylowe z dodatkami reaktywnych wypełniaczy zabezpiecza kolor przed promieniowaniem UV zwiększa gładkość powierzchni i zapewnia efekt lśniącego połysku. Dachówka charakteryzuje się zwiększonym indeksem SRI (Solar Reflectance Index), który poprawia zdolność odbijania promieni słonecznych od powierzchni dachu, poprawia jego termikę oraz komfort użytkowania budynku.
Dachówka dostępna jest w kolorze czarnym, antracytowym i ceglastym wraz z szeroką gamą dachówek uzupełniających i akcesoriów dachowych.

Poprzedni

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - MATERIAŁY ŚCIENNE

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - MATERIAŁY ŚCIENNE
Następny
Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - IZOLACJE TERMICZNE

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - IZOLACJE TERMICZNE