Profile aluminiowe STANDARD

listopad 2017
EFFECTOR

Pomieszczenia w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej pełnią wiele funkcji jednocześnie. Ich podłogi wykonywane są z różnorodnych materiałów wykończeniowych, często o różnej grubości. Do estetycznego łączenia np. paneli podłogowych z wykładzinami lub płytkami ceramicznymi warto użyć listew aluminiowych z kolekcji Standard firmy Effector.

Effector - Profile aluminiowe

RODZAJE PROFILI ŁĄCZĄCYCH  

Listwy wykończeniowe Standard są wykonane z aluminium anodowanego, aluminium okleinowanego lub mosiądzu. Służą do łączenia różnych podłóg w taki sposób, by tworzyły elegancką i harmonijną całość. Szczególne miejsce pośród profili serii Standard zajmują listwy szybkiego montażu, dylatacyjne, listwy zaciskowe, które łączą ze sobą materiały o różnorodnej grubości. Produkty z tej serii łączą podłogi, w których różnice wysokości wynoszą od 5 aż do 18 mm.


SPOSÓB MONTAŻU
 

Jedną z najbardziej cenionych przez użytkowników cechą profili Effector Standard Effect są zróżnicowane formy montażu. Szczególną popularnością cieszą się profile montowane na taśmie samoprzylepnej, wałkach kleju oraz z gniazdem systemu „ukrytego montażu”. We wszystkich tych przypadkach powierzchnia dekoracyjna listew pozostaje jednolita i nienaruszona, gwarantując zachowanie zarówno najwyższych walorów estetycznych. Uszczelki silikonowe nanoszone na skrzydła listew uniemożliwiają przedostawanie się zanieczyszczeń pod listwę oraz podnoszą komfort jej użytkowania.

Effector - Profile aluminiowe


SZEROKI WYBÓR DŁUGOŚCI I KOLORÓW 

Listwy dostępne są w długościach standardowych od 0,9 m i 0,93 m aż po długości 1,8 m oraz 2,7 m (listwy). Profile o długości 1,2 m oraz 3,6 m realizowane są na zamówienie. Mosiężne listwy mają długość 1, 2 oraz 3 metrów.
Profile z aluminium anodowanego są dostępne w kolorach złota, złota piaskowanego, srebra, inoxu, inoxu szczotkowanego, szampana, brązu, oliwki oraz czarnego. Szeroka gama listew jest dostępna w wersji aluminium okleinowanego, przypominającego usłojenie i kolorystykę kilkudziesięciu gatunków drewna.


Poprzedni

SYSTEM GAMMA – ogrodzenie perfekcyjne w każdym calu

SYSTEM GAMMA – ogrodzenie perfekcyjne w każdym calu
Następny
LPU 67 Thermo – energooszczędna brama

LPU 67 Thermo – energooszczędna brama