SYSTEM GAMMA – ogrodzenie perfekcyjne w każdym calu

listopad 2017
WIŚNIOWSKI

Współczesna architektura to nie tylko nowoczesny dom i jego wnętrze dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dzisiaj o wysokim standardzie inwestycji decyduje najmniejszy szczegół wizualny budynku, a także jego otoczenia. Dlatego powstał system montażowy Gamma od firmy WIŚNIOWSKI, który zadba o idealne wykończenie twojego ogrodzenia.

Wiśniowski - ogrodzenia

W momencie, gdy zapada decyzja o budowie domu, stajemy przed pierwszym ważnym wyborem jakim jest okolica, w której będziemy mieszkać. Następnie przychodzi czas na podjęcie decyzji o projekcie, potem jego realizacja, dobór najlepszych materiałów, planowanie wystroju wnętrz, dopieszczanie najmniejszych szczegółów i… wtedy zaczynamy etap, w którym wizualizujemy sobie wygląd otoczenia i myślimy co zrobić, żeby nasza ostoja była miejscem, SYSTEM GAMMA – ogrodzenie per fekcyjne w każdym calu Współczesna architektura to nie tylko nowoczesny dom i jego wnętrze dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dzisiaj o wysokim standardzie inwestycji decyduje najmniejszy szczegół wizualny budynku, a także jego otoczenia. Dlatego powstał system montażowy Gamma od firmy WIŚNIOWSKI, który zadba o idealne wykończenie twojego ogrodzenia. w którym czujemy się bezpiecznie, intymnie i tak naprawdę „na swoim”. I tu przechodzimy do ostatniego etapu budowy, jakim jest ogrodzenie – swoiste ukoronowanie inwestycji.
W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajduje się wiele kompleksowych systemów ogrodzeń posesyjnych. Poprzez system ogrodzeniowy określamy: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe niezbędne, aby prawidłowo i funkcjonalnie ogrodzić teren naszego domu. Zamawiając kompletny system ogrodzenia zyskujemy nie tylko ujednolicony wygląd, ale także pewność, że montaż poszczególnych elementów będzie łatwy i szybki. Najczęściej zamawiane przez klientów systemy ogrodzeniowe składają się z bramy przesuwnej lub skrzydłowej, furtki oraz kilku segmentów, co w całości tworzy elegancki wygląd wjazdu na posesję. W wielu z tych przypadków, klienci decydują się także na kontynuację inwestycji wykonanej z tego samego designu, poprzez montaż w pozostałej części ogrodzenia segmentów z tej samej serii. Nie wszyscy jednak mają możliwość zainwestowania w tego rodzaju wykończenie. Szczególnie jeśli wyobrazimy sobie jakie nakłady finansowe ma za sobą inwestor, który właśnie skończył budowę domu i jego wykańczanie. Jakie w takim przypadku zastosować rozwiązanie?

Tego rodzaju dylematu unikniemy, jeśli w swoim budżecie zaplanujemy ogrodzenie panelowe z systemem Gamma od firmy WIŚNIOWSKI. W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykane jest łączenie nowoczesnej bramy, furtki i segmentów z przodu domu z panelami kratowymi stanowiącymi pozostałą (boczną i tylną) część ogrodzenia. Choć system Gamma to rozwiązanie niejednokrotnie kojarzone z ogrodzeniem przemysłowym, to jednak bardzo często jest ono idealnym dopełnieniem inwestycji wokół domów mieszkalnych, ogródków działkowych czy osiedli jednorodzinnych. Dlaczego? Ponieważ ten system montażu paneli kratowych jest nowoczesny, trwały i solidny. Po pierwsze pozwala on na montaż wszystkich rodzajów paneli z przetłoczeniami – tak zwanych paneli 3D. Zatem dobierzemy nie tylko rodzaj panelu jaki będzie odpowiadał naszym upodobaniom, ale także napotkamy na szeroki zakres wysokości, co umożliwi dopasowanie do pozostałej części ogrodzenia. Po drugie montaż systemu Gamma jest funkcjonalny i elegancki, ponieważ jego główną zaletą jest całkowite ukrycie elementów łączących panel ze słupkiem. Ten sposób łączenia gwarantuje jednolity, stały wygląd bocznej ściany oraz zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Będąc przy temacie funkcjonalności należy wspomnieć o możliwości łączenia słupa z podmurówką prefabrykowaną o grubości 50 [mm]. Kształt słupa Gamma umożliwia zastosowanie deski betonowej prefabrykowanej bez konieczności stosowania cokołów montażowych, co znacznie obniża koszt całego ogrodzenia. Dodatkowo montaż systemu Gamma jest szybki i łatwy oraz możliwy przy użyciu na co dzień dostępnych w każdym domu narzędzi. Jeśli więc nie mamy możliwości finansowych na wykończenie w całości otoczenia domu segmentami z tej samej serii co brama wjazdowa i furtka, to właśnie system paneli Vega i słupków Gamma przychodzi nam z pomocą.

Wiśniowski - ogrodzenia

„System Gamma to unikatowe rozwiązanie, dedykowane osobom, które decydują się na ogrodzenie panelowe lub łączone ze standardowymi elementami ogrodzeń posesyjnych. Najczęściej spotykane systemy montażu paneli kratowych (na obejmach lub śrubach hakowych) pozwalają na szybki i sprawny montaż długich odcinków ogrodzenia i nie wymagają chirurgicznej precyzji podczas betonowania słupów, ale mają jedną wadę – wizualną. Dlatego powstał system montażowy Gamma, który pozwala ukryć nieestetyczne elementy konstrukcyjne ogrodzenia, stanowiąc jego perfekcyjne wykończenie” – Krystian Teresiński, menedżer produktu ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI.

Poprzedni

System kanalizacji wewnętrznej DYKA PRO – dla instalatora i dla użytkownika

System kanalizacji wewnętrznej DYKA PRO – dla instalatora i dla użytkownika
Następny
Profile aluminiowe STANDARD

Profile aluminiowe STANDARD