Inwestycje

grudzień 2018
Sklep Mrówka w Mysłakowicach

U podnóża Rudaw Janowickich w zachodnich Sudetach, został otwarty w Mysłakowicach 25 października 2018 r. sklep PSB Mrówka. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „A-B” pana Włodzimierza Doch. Nowoczesny market dysponuje powierzchnią handlową 1500 mkw., a także ogrodem zewnętrznym o powierzchni 800 mkw. Klientów obsługuje 20-osobowa załoga. Przy sklepie Mrówka znajduje się 3-stanowiskowa myjnia bezdotykowa.
Miasto Mysłakowice liczące 4,5 tys. mieszkańców, położone jest w powiecie jeleniogórskim zamieszkałym przez ok. 65 tys. osób.
Uroczyste otwarcie sklepu poprzedziła kampania promocyjna na okolicznych billboardach oraz w regionalnych mediach. Tego dnia na klientów marketu czekały liczne nagrody rzeczowe, losowane co godzinę za największy zakup.

Mrówka w Żarach

14 września 2018 r. został otwarty sklep Mrówka w Żarach. Miasto jest siedzibą gminy wiejsko-miejskiej liczącej 38-tysięcy mieszkańców, w województwie lubuskim. Powierzchnia obiektu wynosi 800 mkw., który został poddany remodelingu. Dodatkowo został wygospodarowany ogród zewnętrzny – 300 mkw. oraz parking na 30 miejsc. Klientów obsługuje 14-osobowy zespół.
Otwarcie Mrówki poprzedził kolportaż ulotek, w których informowano o nagrodach dla najlepszych klientów, a nagrodą główną był m.in. telewizor, rower.
Mrówka w Żarach należy do firmy Marco, która jest partnerem Grupy PSB od 15 lat.

Mrówka w Gubinie

Inwestorem Mrówki otwartej 12 września 2018 r. w Gubinie są państwo Helena i Kazimierz Trzebińscy. Obiekt liczy 1800 mkw. powierzchni handlowej z 50 miejscami parkingowymi. Dodatkowo obok Mrówki znajduje się 4-stanowiskowa myjnia bezdotykowa. Natomiast wiosną 2019 r. zostanie uruchomiony ogród zewnętrznych o powierzchni 1000 mkw.
Gubin to miasto liczące 16 tys. mieszkańców, położone jest w 55-tysięcznym powiecie krośnieńskim. W dniu otwarcia na klientów czekały liczne nagrody, które losowane były co godzinę za największe zakupy, a nagrodą główną był telewizor.
Klientów obsługuje czternastoosobowa załoga.

Market Mrówka w Czarnkowie

W Czarnkowie, 21–22 września 2018 r., odbyło się uroczyste otwarcie sklepu Mrówka, której inwestorem jest firma Multi Color. Czarnków jest 11-tysięcznym miastem w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim. Na potrzeby mieszkańców otworzono sklep o powierzchni 2250 mkw., w którym pracuje 25 osób.
Otwarcie sklepu poprzedziły działania marketingowe: 3 billboardy w mieście, przez tydzień jeździł po powiecie samochód z Mrówką, kolportaż 15 tys. ulotek, akcja na Facebooku. Na otwarciu nie zabrakło urodzinowego tortu, grilla, waty cukrowej i ciepłych napojów. Na zewnętrznych stoiskach dostawcy oferowali produkty oraz doradztwo. Na klientów czekały nagrody za najwyższy paragon godzinowy, a głównymi nagrodami były: telewizor, pralka i rower turystyczny.

Poprzedni

Szkolenia i śniadania

Szkolenia i śniadania
Następny
Akcja Bezpieczna droga do szkoly

Akcja Bezpieczna droga do szkoly