NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - INSTALACJE

grudzień 2018
VENTS º Kanały wentylacyjne składane Ventika Press

Kanały wentylacyjne składane Ventika Press (tuz) to unikalne rozwiązanie oszczędzające powierzchnię handlową i magazynową w punkcie sprzedaży nawet o 60%. Są one dostępne zarówno w przekroju okrągłym, jak i w płaskim – jako kompatybilny element systemów wentylacyjnych Ventika o śr. 100 mm i przekroju 110 x 55 mm. Wykonane z PVC, lekkie i poręczne w transporcie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Oferowane długości kanałów w obu wersjach to 0,5/1/1,5 mb.

Seria wentylatorów z wymiennymi panelami frontowymi Ventika Kliq

Seria wentylatorów z wymiennymi panelami frontowymi Ventika Kliq (uzw) to jeden korpus, a wiele możliwości. Te same wymienne płaskie panele dekoracyjne można zastosować zarówno w cichym i energooszczędnym wentylatorze łazienkowym, jak i nowatorskiej kratce wentylacyjnej (mocowanie na „kliknięcie”). Dostępnych jest 5 modeli kratek o wymiarach montażowych 140 x 140 mm i 3 modele wentylatorów w średnicy 100 mm. Ciekawą propozycją dla minimalistów jest wentylator Kliq Colors – z trzema płaskimi panelami w komplecie: białym, czerwonym i czarnym, do którego można dobrać kratki MW Kliq w adekwatnych kolorach. Kliq Print i Kliq Form z kolei to kolekcja wentylatorów i kratek o płaskich dekoracyjnych panelach o subtelnej fakturze inspirowanej naturą. Wentylatory wyposażone są w silnik na łożyskach kulowych, pozwalający na ciągłą, nieprzerwaną pracę. Charakteryzuje je bardzo cicha praca [25 dB/(A) ~3 m] oraz niskie zużycie energii [7,5 W]. Objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

wavin_rura_preizolowana-czerwona
wavin_rura_preizolowana-niebieska

WAVIN

Rury preizolowane Tigris (uz) to wielowarstwowe rury 16 i 20 mm w 6 mm izolacji termicznej. Zastosowana izolacja termiczna jest zgodna z wytycznymi dotyczącymi izolacji cieplnej, takimi jak: warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (dla instalacji grzewczych) oraz z wytycznymi DIN 1988 (dla wody zimnej). Pianka izolacyjna pokryta jest na całej długości folią ochronną w kolorze czerwonym lub niebieskim, która zabezpiecza przed zawilgoceniem oraz ogranicza uszkodzenia izolacji podczas układania i podczas zalania posadzki. Dzięki ciągłości izolacji rury nie występuje problem z rozwarstwianiem się izolacji podczas montażu, powodujący brak szczelności i w efekcie stratę ciepła. Rury dostępne są w zwojach 50 metrowych.

Poprzedni

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - NARZĘDZIA

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - NARZĘDZIA
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - STOLARKA

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - STOLARKA