NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - POKRYCIA DACHOWE

listopad 2018
Braas_blachodachówka quadro

BRAAS

Blachodachówka panelowa Quatro o płaskim profilu (tz) wyróżnia się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz nowoczesną formą. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. Quadro jest lakierowana proszkowo i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych. Blachodachówki panelowe sprawdzą się na pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.
Razem z blachodachówkami panelowymi w ofercie pojawił się również szeroki wybór akcesoriów i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia.
Blachodachówki Quadro objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

braas_teviva_cisar_ciemnosz
braas_teviva_cisar_szary-kr

Betonowa płaska dachówka Teviva Cisar (uw) – z innowacyjną technologią Cisar, polegającą na zastosowaniu trzech warstw: nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej. Od tego roku dachówka dostępna jest w kolorze ciemnoszarym i szary kryształ. Modne, stonowane kolory świetnie prezentują się na płaskich dachówkach o geometrycznych kształtach. Dachówka Teviva charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Model ten doskonale komponuje się z nowoczesnymi konstrukcjami oraz przełamuje klastyczny styl, dzięki czemu nadaje się także jako pokrycie budynków remontowanych.
Kolory ciemnoszary i szary kryształ pasują niemal do każdego typu elewacji. Pięknie komponują się z kontrastową bielą oraz z jaśniejszymi tonami szarości. Nadają też wyrazistości budynkom pokrytym beżowym tynkiem. Płaska dachówka Teviva Cisar w nowych kolorach to także polecane rozwiązanie do pokrycia drewnianych domów. Dzięki prostemu trikowi dobrania nowoczesnej dachówki, możemy uzyskać bardzo modny efekt domu w stylu nowoczesnej stodoły.

Poprzedni

Jak prawidłowo zabezpieczyć powierzchnie przed remontem?

Jak prawidłowo zabezpieczyć powierzchnie przed remontem?
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - CHEMIA BUDOWLANA

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - CHEMIA BUDOWLANA