NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - SUCHA ZABUDOWA

listopad 2018
FERMACELL º Płyta z krawędzią TB

FERMACELL

Płyta z krawędzią TB (uz) to system suchej zabudowy przeznaczony do wykończenie domów jedno- i wielorodzinnych, a także obiektów o charakterze publicznym i komercyjnym. Płyty, ze względu na swoją uniwersalność, mogą znaleźć zastosowanie praktycznie w całym procesie budowlanym trwającym wewnątrz budynku. Dodatkową zaletą płyty z krawędzią TB jest szybsze tempo prac, co z pewnością docenią inwestorzy i wykonawcy.

ROCKFON º Konstrukcja nośna Matt White


ROCKFON

Konstrukcja nośna Matt White 11 (uw) – przeznaczona do sufitów o widocznej bądź częściowo ukrytej konstrukcji. Matt White 11 jest kompatybilna ze wszystkim płytami dźwiękochłonnymi Rockfon. Stwarza możliwość uzyskania efektu jednolitego, białego sufitu modularnego, zbliżonego wyglądem do sufitów monolitycznych.
Charakteryzuje się jednostką połysku 2 – zarówno pod kątem 60° jak i 85° oraz współczynnikiem bieli L 93. Jest najjaśniejszą i najbardziej matową konstrukcją. Obejmuje konstrukcje w systemie T15 oraz T24 włączając profile obwodowe L, jak i W.
Matt White 11 charakteryzuje się najlepszą klasą reakcji na ogień – klasa A1 oraz standardową odpornością na korozje – klasa B. Konstrukcja jest szybka w montażu oraz demontażu. Daje możliwości łatwego wkomponowania w nią opraw oświetleniowych i innych związanych z sufitem elementów.
Biorąc pod uwagę walory estetyczne oraz techniczne konstrukcja Matt White 11 pozwala wykonać niezwykle elegancki sufit w bardzo przystępnej cenie.

Poprzedni

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - IZOLACJE TERMICZNE

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - IZOLACJE TERMICZNE
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - TYNKI, FARBY

NOWOŚCI BUDOWLANE 2018 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - TYNKI, FARBY