Szkolenia i śniadania

grudzień 2018

Jak co roku, o tej porze rozpoczynają się szkolenia i śniadania dla wykonawców budowlanych w placówkach partnerów sieci PSB.
Szkolenia prowadzone są przez przedstawicieli producentów i składają się przeważnie z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, które poszerzają wiedzę uczestników o oferowanych produktach, ich właściwościach i sposobach prawidłowego stosowania.
Partnerzy PSB kontynuują również spotkania z wykonawcami w formie śniadań, podczas których przedstawiciele producentów służą fachową poradą.
Przykładami takich spotkań są opisane poniżej wydarzania u partnerów PSB.

PROFI GNIEZNO - szkolenie produktowe

PROFI GNIEZNO 
Firma BOL-ANN z Gniezna zorganizowała 27 września 2018 r. wspólnie z firmą DEN BRAVEN śniadanie dla wykonawców, z którymi na stałe współpracuje. Przedstawiciele DEN BRAVEN zapoznali uczestników ze swoją ofertą produktową i służyli fachową poradą. Przy okazji wykonawcy mogli zjeść kanapki i napić się kawy.

PROFI KRAKOW - szkolenie produktowe

PROFI KRAKÓW
25 września 2018 r. firma MARKA z Krakowa zorganizowała Dzień Budowlańca, podczas którego na wykonawców czekało mnóstwo atrakcji. Na stoiskach zaproszonych dostawców odbywały się pokazy zastosowań poszczególnych produktów oraz wykonawcy budowlani mogli zasięgnąć fachowych porad. Oprócz tego obył się pokaz mody odzieży BHP.

MRÓWKA KRZYŻ WLKP. - szkolenie produktowe

MRÓWKA KRZYŻ WLKP.
W dniu 12 października 2018 r. sklep MRÓWKA z KRZYŻA WLKP. zorganizował wraz z firmami FAST i URSA szkolenie dla wykonawców i sprzedawców. Podczas szkolenia teoretyczno-praktycznego dużym uznaniem cieszył się panel poświęcony problemom i błędom wykonawczym. Szkoleniowcy odpowiadali na pytania o to jak budować mądrze, aby nie ponosić zbędnych kosztów. Na koniec przekazali wiele cennych i praktycznych informacji, a każdy z uczestników otrzymał materiały informacyjne oraz upominki.

Poprzedni

BAUMIT Klima - jak ściany mogą wspierać moje zdrowie?

BAUMIT Klima - jak ściany mogą wspierać moje zdrowie?
Następny
Inwestycje

Inwestycje