Inwestycje

listopad 2019
Sklep Mrówka w Kalwarii Zebrzydowskiej Sklep Mrówka w Kalwarii Zebrzydowskiej

26 październik 2019 r. otwarto obiekt Mrówki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Krakowskiej, obok Biedronki i sąsiaduje z dworcem autobusowym. Market o powierzchni handlowej 1200 mkw. Natomiast ogród zewnętrzny zostanie otwarty wiosną 2020 r.
Kalwaria Zebrzydowska – miasto w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, liczy ok. 4.6 tys. mieszkańców. Wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Otwarcie zostało poprzedzone kolportażem gazetek promocyjnych. Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji dla klientów.
Inwestorem markeru Mrówka jest Agnieszka Lach – właścicielka firmy NIEBIESKA.

Mini-Mrówka w Czaplinku Mini-Mrówka w Czaplinku
28 września 2019 r. w Czaplinku nastąpiło długo oczekiwane otwarcie sklepu pod logiem Mrówki. Inwestorem jest lokalna firma MOTO-STYL, która teraz otworzyła Mini-Mrówkę, a w planie ma wybudowanie większego obiektu.
W Czaplinku (woj. zachodniopomorskie) mieszka ponad 7 tys. mieszkańców, w gminie 12 tys., a sam powiat drawski liczy 58 tys. osób. Sklep ma powierzchnię 440 mkw., na wiosnę zostanie otwarty ogród zewnętrzny o powierzchni 140 mkw.
Przed otwarciem w mieście pojawiły się billboardy, a w piątek jeździł samochód z nagłośnieniem informujący o planowanym wydarzeniu. W tym dniu tradycyjnie dla klientów przygotowano nagrody, a sprawną obsługą zapewniła 10-osobowa załoga.

Mrówka w Białośliwiu Mrówka w Białośliwiu

W Białośliwiu, 9 listopada 2019 r., odbyło się otwarcie sklepu PSB Mrówka, której właścicielem jest Firma Wielobranżowa „ŁUSZKIEWICZ”. Białośliwie jest blisko 5-tysięczną gminą wiejską w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim. Dokonano przebudowy działającego składu budowlanego, dobudowano nowy budynek i w ten sposób uzyskano powierzchnię sprzedaży prawie 1000 mkw. Na wiosnę zostanie otwarty ogród zewnętrzny o powierzchni 200 mkw. W sklepie zatrudnienie znalazło 11 osób.
Na wszystkich klientów w dniu otwarcia czekał przepyszny gorący poczęstunek. Nie zabrakło prezentów za najwyższy godzinowy paragon oraz za najwyższy zakup tego dnia.

Market Mrówka w Świdwinie Market Mrówka w Świdwinie


W Świdwinie ruszył kolejny sklep PSB Mrówka. W zachodniopomorskim Świdwinie mieszka ok. 16 tys. osób, a w całym powiecie świdwińskim 48 tys. osób.
Do otwarcia przygotowano reklamę gazetkową, billboardy na rogatkach miasta oraz było również wsparcie lokalnej telewizji. Sklep ma powierzchnię 1300 mkw. i ogród zewnętrzny 500 mkw. W Mrówce pracuje 16 osób. 4 października 2019 r. na klientów czekało szereg nagród: drobne upominki wręczane przy okazji zakupów, cogodzinna nagroda za najwyższy paragon i nagroda główna w postaci telewizora Sony.
Przed wejściem ustawiono stoiska kilku dostawców, którzy chętnie udzielali klientom porad technicznych.
Inwestorem nowo otwartej Mrówki jest firma „ER-KO” Rybiccy.

Profi w Sztumie Profi w Sztumie


Firma BLESA zakończyła proces restrukturyzacji i w październiku 2019 r. ruszyła placówka PSB Pofi. Prace trały ponad dwa lata. W tym okresie firma przeszła gruntowną metamorfozę. Wybudowano i wyremontowano ponad 1000 mkw. hali magazynowo-sprzedażowej. Utwardzono plac magazynowy. Powstała strefa samoobsługowa – 500 mkw.
Firma BLESA jest liderem na lokalnym rynku w obsłudze inwestycji i wykonawców. Codziennie kilkadziesiąt firm budowlanych dokonuje zakupów. Klientów obsługuje 22-osobowy zespół pracowników.

Poprzedni

Szkolenia i śniadania

Szkolenia i śniadania
Następny
Efekty edukacyjnej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" w 2019 r.

Efekty edukacyjnej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" w 2019 r.