NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - BRAMY

listopad 2019
HÖRMANN º Brama segmentowa LPU 42 z szerokimi przetłoczeniami L i z nową powierzchnią DURAGRAIN

HÖRMANN

º Brama segmentowa LPU 42 z szerokimi przetłoczeniami L i z nową powierzchnią DURAGRAIN (tuzw) – stwarza szerokie możliwości aranżacji. Pozwala na wkomponowanie bramy w każdą elewację. 24 unikatowe wzory powierzchni Duragrain, które do złudzenia przypominają np. beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno, bambus czy różne gatunki drewna. Nanoszenie na płytę bramy wzorów, które wiernie imitują naturalny wygląd i charakter tych materiałów umożliwia specjalna, opracowana przez firmę technologia druku. Bramy z serii Duragrain są wyjątkowo trwałe. Ich dekoracyjna powierzchnia powlekana jest specjalnym lakierem ochronnym, który chroni ją przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami atmosferycznymi, a także przed zarysowaniem.
Opcjonalnie producent oferuje maskownice nadproża i ościeżnic w kolorach dopasowanych do wzoru powierzchni Duragrain oraz drzwi boczne do garażu z przetłoczeniami L i powierzchnią Duragrain.
Bramy LPU 42 zbudowane są z dobrze ocieplonych segmentów o grubości 42 mm, co gwarantuje ich wysoką izolacyjność cieplną.

WIŚNIOWSKI º Napęd do bram garażowych MOTO


WIŚNIOWSKI

º Napęd do bram garażowych MOTO (tzw) – to nie tylko produkt, ale i symbol zmiany sposobu działania w branży produktów dla domu. Napęd Moto sterowany jest przez system Somfy – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań inteligentnego sterowania i automatyki. Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zostały zamknięte w minimalistycznej i estetycznej obudowie. Moto może być sterowane za pomocą nadajników oraz umożliwia podłączenie fotokomórek, lampy sygnalizacyjnej oraz przycisku ręcznego sterowania. Dzięki możliwości uzupełnienia napędu o baterię awaryjnego zasilania, może on zostać uruchomiony również w przypadku braku energii elektrycznej. Kolejnymi zaletami napędu jest szybka i prosta konfiguracja parametrów, a także możliwość rozpoczęcia pracy w mniej niż 60 sekund od zamontowania. Jest idealny szczególnie w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem i położonych blisko sypialni ze względu na cichą i płynną pracę. Co ważne, napęd Moto jest produkowany w Europie, dzięki czemu gwarantuje długie i bezawaryjne funkcjonowanie.

Poprzedni

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - STOLARKA

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - STOLARKA
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - DREWNO

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - DREWNO