NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - DREWNO

listopad 2019
SKLEJKA-EKO º Sklejka niezapalna

SKLEJKA-EKO

º Sklejka niezapalna (tuzw) – wykonana jest z drewna liściastego. Efekt niezapalności i podniesienie własności palno- -dymowych uzyskane zostało w wyniku ciśnieniowej impregnacji środkiem uniepalającym. Sklejki niezapalne posiadają certyfikaty stanowiące o klasie niezapalności. Dostępne są w szerokiej gamie grubości, w zależności od przeznaczenia. Zastosowanie sklejki niezapalnej, jako substytutu elementów drewnianych lub łatwopalnych znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa pożarowego obiektu.
Eko-Fire jest produkowana w oparciu o klej fenolowy z przeznaczeniem do użytkowania zgodnie z normą: PN-EN 13501-1 + A1 oraz sklejka spełnia normę B-s1, d0 (certyfikat 0763-CPR-6026).

EKO-SKLEJKA - Sklejka topolowa

º Sklejka topolowa (tuzw) – suchotrwała sklejka z drewna topolowego. Materiał specjalnie przystosowany do grawerowania i cięcia laserowego. Łatwa w obróbce, lekka, stabilna. Całkowicie wykonana z warstw forniru topolowego przy wykorzystaniu kleju mocznikowego. Do zastosowań wewnętrznych. Główne cechy sklejki topolowej to: lekkość, stabilność, łatwość cięcia i obróbki. Sklejka topolowa całkowicie wykonana jest z warstw forniru topolowego. Zewnętrzne obłogi w układzie podłużnym. Układ włókien poprzeczny lub równoległy na życzenie. Istnieje możliwość uszlachetniania sklejki, np. lakierem bezbarwnym. Sklejka klasy 1/2 co oznacza szlifowaną, jasną powierzchnię, z jednej strony jednolitą i wolną od przebarwień oraz sęków obrączkowych. Natomiast z drugiej strony sporadycznie mogą wystąpić drobne sęki, ciemniejsze miejsca czy owalne wstawki. Sklejka topolowa wykonana jest zgodnie z obowiązującymi normami i posiada wymagane certyfikaty.

Poprzedni

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - BRAMY

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - BRAMY
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE