NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - POKRYCIA DACHOWE

listopad 2019
BMI BRAAS º Dachówka betonowa CLASSIC STAR

BMI BRAAS

º Dachówka betonowa CLASSIC STAR (tu) – jest wyjątkowo mocna, odporna na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardza. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, w które wyposażone są dachówki z linii Classic, to użyta do ich wykonania technologia Star, która pozwala stworzyć dachówkę betonową o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek Classic Star stosowane są pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu, a w związku z tym, zwiększa komfort mieszkańców, zwłaszcza podczas upalnych, słonecznych dni.
W wersji Star dachówka Classic jest dostępna w dwóch kolorach – szary kryształ i mocca.
W branży dachów spadzistych nieprzerwanie sprawdza się dachówka betonowa. Wzór dachówki Classic przyciąga oko kształtem, który potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagających.

BMI ICOPAL º System jednowarstwowego pokrycia dachów płaskich BMI EVERGUARD TPO

BMI ICOPAL

º System jednowarstwowego pokrycia dachów płaskich BMI EVERGUARD TPO (tu) – to innowacyjny system należący do kategorii tzw. cool roofs (chłodne dachy). Oparty jest na membranie TPO o grubościach 1,2; 1,5; 1,8 i 2,0 mm – materiale odpornym na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Białe TPO odbija 95% promieniowania słonecznego i obniża temperaturę wewnątrz budynku, przyczyniając się do poprawy efektywności energetycznej (m.in. mniejsze zapotrzebowanie na klimatyzację).
W skład systemu wchodzą także: warstwa termoizolacji BMI, profesjonalna paroizolacja, wszelkie niewłaścizbędne akcesoria (elementy narożne, listwy, atestowane łączniki mechaniczne) oraz klapy dymowe i doświetla, zaprojektowane i oferowane przez BMI jako zintegrowane rozwiązanie.
System BMI EverGuard jest szybki w montażu i gwarantuje szybki zwrot z inwestycji. Grupa BMI zrealizowała już ponad 300 milionów metrów kwadratowych dachów pokrytych TPO na całym świecie – trwałych i znakomicie wyglądających dachów klasy premium.

Poprzedni

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - MATERIAŁY ŚCIENNE

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - MATERIAŁY ŚCIENNE
Następny
NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - CHEMIA BUDOWLANA

NOWOŚCI BUDOWLANE 2019 ROKU w ofercie dostawców Grupy PSB - CHEMIA BUDOWLANA