Pędzle 3-komponentowe od Color Expert

Producent: CIRET
listopad 2019
Ciret

Nowoczesny design, znakomita ergonomia

Komfort pracy jest ważny, podobnie jak stabilność, z jaką narzędzie leży w dłoni. Wiedzą o tym specjaliści z firmy Storch-Ciret, którzy przy projektowaniu swoich narzędzi, opierają się przede wszystkim o doświadczenia codziennej pracy wykonawców. To właśnie z myślą o jak największej wygodzie użytkowników i jak najlepszych efektach, powstała seria pędzli z rączkami 3-komponentowymi, które łączą w sobie znakomitą ergonomię oraz maksymalną funkcjonalność.

IDEALNA KOMBINACJA

Rączki 3-k to połączenie trzech różnych rodzajów materiałów o najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniej kombinacji ich zastosowania, pędzel świetnie leży w dłoni, gwarantując wygodną pracę bez większego wysiłku, ale to nie wszystko. Specjal ne rowki w górnej części trzonka – tzw. „strefa Grip-Zone”, umożliwiają stabilny uchwyt i tym samym precyzyjną pracę. Pędzle Color Expert z serii 3-k, zostały również wyposażone w uchwyty, umożliwiające wygodne odwieszenie narzędzia na wiadro z farbą, w przerwie od pracy.

MAKSYMALNA FUNKCJONALNOŚĆ

Pędzle Color Expert z serii 3-k, zostały wyposażone w szczecinę jakości TOP dla jak najlepszych efektów pracy.
W zależności od zastosowania, dostępne są w trzech wariantach:

Pędzle Color Expert

1. Czerwony – pędzel klasyczny ze starannie wyselekcjonowaną mieszanką naturalnego włosia chińskiego, idealny do pracy z gęstymi materiałami do wnętrz, takimi jak: farby lateksowe, emulsyjne itp. Zapewnia wysoką chłonność i gęste krycie przy równomiernym rozprowadzeniu farby na powierzchni. Łatwy w czyszczeniu.

Pędzle Color Expert

2. Żółty – pędzel UniStar z innowacyjną szczeciną syntetyczną nowej generacji. Uniwersalne zastosowanie – zarówno do lakierów na bazie wody, jak i rozpuszczalnika. Znakomita chłonność (farba nie spływa z pędzla) oraz perfekcyjne wykończenie gładkich powierzchni. Nie pęcznieje, a dzięki gładkiej strukturze włosia, jest łatwy w czyszczeniu.

Pędzle Color Expert

3. Zielony – pędzel WoodStar ze „zbiornikiem na farbę”, jedynym w swoim rodzaju miksem szczeciny, stworzonym specjalnie do rzadkich materiałów typu bejce i preparaty do ochrony drewna. Wewnątrz znajduje się „wkładka” z chłonnego włosia naturalnego, która otoczona jest specjalną szczeciną syntetyczną. Włosie naturalne wchłania i magazynuje farbę, a szczecina syntetyczna zapobiega wypaczaniu i zapewnia równomierne krycie. Dzięki temu, pędzel WoodStar zapewnia nawet 30% większą efektywność niż inne pędzle do bejc.

Poprzedni

Jak się ubrać, by być bezpiecznym na budowie?

Jak się ubrać, by być bezpiecznym na budowie?
Następny
Poddasze przyjazne dzieciom

Poddasze przyjazne dzieciom