Komfortowe i ekonomiczne wpusty łazienkowe KESSEL

Producent: KESSEL
listopad 2021
Komfortowe i ekonomiczne wpusty łazienkowe KESSEL

Wygodna w użytku, optycznie powiększająca przestrzeń i nowoczesna kabina prysznicowa bez brodzika to marzenie wielu osób urządzających lub remontujących łazienkę.
Jeżeli grubość stropu jest na tyle niewielka, że nie pozwala na zamontowanie przeciętnego odpływu podłogowego, można sięgnąć po nowoczesny wpust łazienkowy Ultraflat. Minimalna wysokość zabudowy wpustu od podstawy do poziomu posadzki wynosi jedynie 63 mm. Wpusty podłogowe z serii Ultraflat stworzone zostały do użytku w nowo budowanych obiektach oraz do stosowania przy remontach w już istniejących budynkach. Dzięki kompaktowej konstrukcji nadają się szczególnie do natrysków bezprogowych. Posiadają boczny odpływ, wyjmowany syfon montowany w nasadzie oraz dołączoną do kompletu lub już fabrycznie zamontowaną matę hydroizolacyjną. Mimo niewielkiej wysokości zabudowy wpust ten jest w pełni funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.
Również na uwagę zasługuje wpust łazienkowy Classic, który stanowi ekonomiczne, a jednocześnie wydajne i łatwe w montażu rozwiązanie. Regulowana na wysokość nasada, wysokie (50 mm) zamknięcie wodne oraz bezproblemowy dostęp do syfonu i korpusu, zapewniają wygodną eksploatację i utrzymanie łazienki w czystości.

Komfortowe i ekonomiczne wpusty łazienkowe KESSEL

Nowa kolekcja odpływów liniowych Globe to estetyczna alternatywa dla klasycznych wpustów podłogowych. Zastosowana stal nierdzewna w połączeniu z lekkim, odpornym na korozję tworzywem ABS, gwarantują maksymalną możliwą trwałość oraz bezpieczeństwo. W Globe mamy dwustronną pokrywę ze stali nierdzewnej, która nadaje się do wypełnienia płytkami ceramicznymi umieszczonymi na posadzce pomieszczenia, co umożliwia zachowanie spójnej aranżacji wnętrza. 

www.kessel.pl

Poprzedni

Termoizolacja wełną szklaną URSA FRAMEWOOL

Termoizolacja wełną szklaną URSA FRAMEWOOL
Następny
Popyt i ceny materiałów budowlanych w ciągu III kwartałów 2021 r.

Popyt i ceny materiałów budowlanych w ciągu III kwartałów 2021 r.