SUCHA ZABUDOWA

listopad 2021
Płyta KLIK do narożników

KNAUF

Płyta KLIK do narożników (tz) – zupełnie zmienia sposób montażu narożników zewnętrznych, przyspieszając pracę na budowie niemal czterokrotnie. Jest to płyta gipsowo-kartonowa wyposażona w środkowej części swojej budowy w specjalny profil zatrzaskowy typu „klik”. Aby zbudować za jej pomocą narożnik, idealnie równy pod kątem 90 stopni, wystarczy tylko zdjąć znajdującą się pośrodku listwę maskującą, a następnie złożyć płytę. Dosłownie w kilka minut otrzymujemy gotowy narożnik, który należy następnie przykręcić za pomocą wkrętów do konstrukcji z profili. Stosując płytę Klik możemy mieć 100% pewność, że wykonany narożnik będzie miał idealnie równą linię na całej długości i zawsze będą perfekcyjnie spasowane z pozostałą częścią konstrukcji. Dodatkowo, narożniki wykonane przy użyciu płyty Klik są bardziej odporne na uszkodzenia niż standardowe narożniki aluminiowe. Od wewnątrz ich konstrukcja jest usztywniona i wzmocniona profilem zatrzaskowym z twardego PCV, dzięki czemu są one trwałe w eksploatacji, nie pękają i nie powstają na nich nieestetyczne wgniecenia.

Sufity metalowe OWAtecta

OWA

Sufity metalowe OWAtecta (tuzw) – oprócz szerokiej gamy możliwości projektowych oraz doskonałego klimatu i właściwości higienicznych, metalowe systemy sufitowe OWAtecta oferują zaskakująco wysoką wydajność akustyczną.
Oryginalny wygląd metalu RAW odzwierciedla trend w kierunku materiałów naturalnych i płynnie wtapia się w temat nowoczesnego wzornictwa przemysłowego.
RAW metal jest dostępny w wersji nieperforowanej i w dwóch perforacjach: Rd1522 i w prawie niewidocznej mikroperforacji Rg0702 – w zależności od wymagań akustycznych i preferencji projektowych.
RAW metal można harmonijnie zintegrować z dowolną architekturą, a jednocześnie zapewnić przyjemną akustykę pomieszczenia dla lepszego samopoczucia.

Poprzedni

INSTALACJE

INSTALACJE
Następny
STOLARKA

STOLARKA