IZOLACJE TERMICZNE

styczeń 2024

BELLA PLAST

System zatyczek do listew do boniowania: BP11 H2 CAP, BP11 H3 CAP, BP11 H5 CAP (uw). Zastosowanie: do wykonywania systemowego zakończenia listew boniowych w elewacji dociepleniowej ETICS (docieplenie budynku w metodzie „lekkiej – mokrej”). Produkt posiada Prawo Ochronne U.P. R.P. 

Walory użytkowe: 

 estetyczne zaślepienie korytka listwy boniowej, 

uszczelnienie zakończenia listwy boniowej,

 wzmocnienie obszaru zakończenia listwy boniowej,

produkt dostępny w kolorze białym, grafitowym i czarnym – zgodnym z kolorystyką listew boniowych Bella Plast,

 zatyczki przeznaczone są do listew boniowych Bella Plast o wymiarach: 20 mm/20 mm, 20 mm/30 mm, 20 mm/50 mm (dł./szer.).

PAROC

Płyta z wełny kamiennej PREMO 90 (tz) – to rozwiązanie wykorzystywane w charakterze wierzchniej warstwy ocieplenia dachów płaskich, zaprojektowano z myślą o różnego rodzaju obciążeniach oraz obszarach o umiarkowanie lub mocno intensywnym ruchu pieszym bądź kołowym.

Podstawowym wyróżnikiem rozwiązania jest bardzo wysoka wytrzymałość zarówno na naprężenia ściskające (90 kPa przy 10% deformacji), jak i obciążenia punktowe (nawet 900 N) podczas montażu i użytkowania. Co więcej, zastosowanie płyty PAROC Premo 90 w dwu- lub trójwarstwowym systemie ocieplenia dachu płaskiego praktycznie eliminuje ryzyko mostków termicznych i umożliwia uzyskanie przegrody o bardzo dobrych parametrach

mechanicznych, termicznych i przeciwogniowych. Oprócz wysokiej wytrzymałości, produkt cechuje niski współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,039 W/(mK), a także najwyższa klasa reakcji na ogień A1.

ROCKWOOL

Płyta z wełny skalnej STROPROCK S (uzw) – dwugętościowa płyta z wełny skalnej ROCKWOOL pokryta białym welonem szklanym ROCKWOOL przeznaczona jest do izolacji termicznej oraz akustycznej stropów garaży lub innych pomieszczeń np. komórek lokatorskich czy pomieszczeń

technicznych. Płyty STROPROCK S są lekkie, sztywne i nie wymagają dodatkowego wykończenia, a dzięki mocowaniu jedynie za pomocą łączników mechanicznych ich montaż jest szybki i wygodny. Poprawiają bezpieczeństwo pożarowe obiektu – mają klasę reakcji na ogień A1. Ponadto płyty mają wysoką pochłanialność dźwięków i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na utrzymanie optymalnych parametrów akustycznych i estetycznego wyglądu, nawet na ruchliwych 

parkingach podziemnych pod galeriami handlowymi, biurowcami czy wielorodzinnymi budynkami mieszkalnymi

URSA

Płyta z wełny mineralnej szklanej URSA INTER-PŁYTA (uz) – to uniwersalna płyta do zastosowań w izolacjach: termicznych, akustycznych i ogniochronnych. Materiał niepalny, dźwiękochłonny, paroprzepuszczalny, kompresowany, odporny na pleśń i grzyby, z włókien sprężystych.

 Produkt dedykowany do:

ściana zewnętrzna: fasada wentylowana, mur warstwowy, budownictwo szkieletowe drewniane i metalowe, budownictwo modułowe, ściany w technologii kasetowej,

 dach skośny, poddasze użytkowe, poddasze nieużytkowe,

 ścianka działowa.

Wyrób niepalny – klasa reakcji na ogień A1, włókna hydrfobizowane, współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,039 W/m*K.

Mata z mineralnej wełny szklanej URSA PROFESJONALNA 34/ URSA STANDARDOWA 38/URSA BUDOWLANA 44 w grubości 200 mm (u) – do zastosowań w izolacjach: termicznych, akustycznych i ogniochronnych. Materiał niepalny, dźwiękochłonny, paroprzepuszczalny, kompresowany, odporny na pleśń i grzyby, wykonany z włókien sprężystych. Nowa większa grubość w ofercie 200 mm. 

Produkt dedykowany do:

 ściana zewnętrzna: budownictwo  szkieletowe drewniane i metalowe,  budownictwo modułowe,

 dach skośny, poddasze użytkowe,  poddasze nieużytkowe,

 ścianka działowa. 

URSA PROFESJONALNA 34 – współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,034 W/m*K. URSA STANDARDOWA 38 – współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,038 W/m*K. URSA BUDOWLANA 44 – współczynnik przewodzenia ciepła lambda 0,044 W/m*K.

Poprzedni

MATERIAŁY ŚCIENNE

MATERIAŁY ŚCIENNE
Następny
DACHY

DACHY

123