Nowości budowlane 2015 roku - POKRYCIA DACHOWE

grudzień 2015
Braas - Celtycka Cisar – dachówka betonowa

BRAAS

Celtycka Cisar – dachówka betonowa (tw) to klasyka dachówek profilowanych najwyższej jakości. Delikatna fala i intensywny, trwały kolor to wyznaczniki ponadczasowego piękna. Dzięki zastosowaniu trójwarstwowej technologii Cisar Celtycka zyskała atrybuty dachówki idealnej. Warstwa nośna zapewnia jej trwałość, wygładzająca sprawia, że dachówka jest wyjątkowo gładka i odporna na zabrudzenia, natomiast ostatnia z warstw, uszlachetniająca, odpowiada za charakterystyczny dla betonowych dachówek Cisar delikatny połysk. Dlatego Celtycka Cisar stanowi jeden z najchętniej wybieranych produktów na rynku. Dostępna jest w kolorach: brązowym, ceglanym i grafitowym.

Matizol u Papa asfaltowa zgrzewalna Gorbit Optima WZ PYE PV250 S52

Teviva Cisar – płaska, betonowa dachówka (tw) charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej minimalistyczna forma podglazury kreśla nowoczesny styl współczesnej architektury. Jest to pierwsza dachówka płaska wyprodukowana w technologii Cisar. Dzięki trzem warstwom – nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej – dachówka Teviva odznacza się wyjątkową gładkością, estetyką i odpornością na zabrudzenia. Dostępna jest w dwóch, modnych kolorach: czarnym i grafitowym.

Matizol u Papa asfaltowa zgrzewalna Gorbit Optima WZ PYE PV250 S52

MATIZOL

Papa asfaltowa zgrzewalna Gorbit Optima WZ PYE PV250 S52 (uz) wykonana jest na osnowie włókniny poliestrowej. Asfalt modyfikowany elastomerem SBS. Wierzchnia strona pokryta gruboziarnistą posypką mineralną, spodnia strona profilowana zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Do jednowarstwowego stosowania lub jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papę mocuje się mechanicznie lub układa metodą zgrzewania. Nie jest przeznaczona do pokryć dachowych pod uprawy roślinne.

Poprzedni

Nowości budowlane 2015 roku - PODKŁADY, ZAPRAWY, KLEJE, SILIKONY, AKRYLE, USZCZELNIACZE, DOMIESZKI

Nowości budowlane 2015 roku - PODKŁADY, ZAPRAWY, KLEJE, SILIKONY, AKRYLE, USZCZELNIACZE, DOMIESZKI
Następny
Nowości budowlane 2015 roku - IZOLACJE TERMICZNE

Nowości budowlane 2015 roku - IZOLACJE TERMICZNE