Co położyć pod panele podłogowe, aby ochronić dom przed wilgocią i zimnem? Co położyć pod panele podłogowe, aby ochronić dom przed wilgocią i zimnem? Przeczytaj porady ekspertów Grupy PSB i poznaj sprawdzone sposoby jak prawidłowo wykonać izolację podłogi na gruncie! Kompleksowy poradnik zawiera również najlepsze sposoby na hydroizolację i ocieplenie balkonów i tarasów. A jeśli szukasz inspiracji do wykonania nowoczesnych schodów wewnętrznych, to również doradzimy ci w wyborze.


Taras nad pomieszczeniem bez błędówDrobne niedopatrzenie przy budowie tarasu może pociągnąć za sobą kosztowne konsekwencje. Planując prace, należy zastosować sprawdzone rozwiązania systemowe i zadbać o fachowe wykonawstwo. Tylko wówczas mamy gwarancję, że taras nad pomieszczeniem będzie zbudowany bez błędów i trwały przez długie lata.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Jak dobrze ocieplić balkonJeszcze do niedawna balkony były miejscami, które narażały budynek na ucieczkę ciepła z wnętrz. Dzisiaj straty ciepła można znacznie zminimalizować – dzięki rozwiązaniom systemowym można wykonać poprawną izolację termiczną płyty balkonu albo zastosować specjalne łączniki zbrojeniowe z wkładką termiczną.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Nowoczesne podkłady pod panele podłogoweBy cieszyć się z podłogi, na której ułożyliśmy panele, nie wystarczy kupić dobrej jakościowo okładziny. Równie ważny jest dobry podkład pod panele. Tylko w parze z nim podłoga będzie spełni nasze oczekiwania. Jakie nowoczesne podkłady pod panele podłogowe mamy dzisiaj do dyspozycji?


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Podłoga na gruncieWielu właścicieli domów niepodpiwniczonych decyduje się na wykonanie podłogi parteru bezpośrednio na gruncie. Jej głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed przenikaniem wilgoci z gruntu oraz ucieczką ciepła z wnętrz do gruntu. Jak wykonać podłogę, aby spełniała swoje zadania?


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Jak odprowadzić wodę z balkonuPłyta balkonowa jest mocno narażona na zniszczenia powodowane przez wodę opadową i stojącą. Wilgoć i wodą prowadzą do naruszenia zarówno samej konstrukcji, jak i materiałów wykończeniowych. Zalegająca na balkonie woda opadowa zagraża również elewacji budynku, znajdującej się poniżej jego poziomu. Wykonanie odwodnienia balkonu jest więc koniecznością.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Rodzaje balkonówEfektowna konstrukcja balkonu oraz jego estetyczne wykończenie mogą okazać się największą ozdobą budynku. Zanim jednak będzie upiększał nasz dom, powinien być dobrze wykonany, zgodnie ze sztuką budowlaną


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Jak prawidłowo wykonać balkon i taras nad pomieszczeniem ogrzewanymBalkony i tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi są jednymi z najtrudniejszych elementów budynku. Wymagają starannej hydroizolacji, termoizolacji, utrzymania i ochrony. Tylko poprawnie zaprojektowane i wykonane będą spełniały funkcje zarówno użytkowe, jak i ochronne.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Jak zaplanować schody w salonieUsytuowanie schodów w otwartej strefie dziennej to rozwiązanie, które stało się dzisiaj powszechne. Nowoczesne schody w salonie traktujemy jako integralny i atrakcyjny element jego wykończenia. Jak je zaplanować w naszym domu?


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Schody żelbetowe czy schody drewniane?Schody wewnętrzne są niezbędne we wszystkich domach zbudowanych z więcej niż jednej kondygnacji. Są stałym elementem wnętrza, muszą być więc funkcjonalne i estetyczne. O ich właściwościach może przesądzać materiał, jaki wykorzystano na schody. Inwestorzy najczęściej wybierają żelbetowe lub drewniane.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Schody do małego domuCoraz częściej decydujemy się na budowę niewielkich dwukondygnacyjnych domów. Ich wybór sprawia, że konieczne są schody. Niestety często zajmują dużo miejsca, są jednak takie ich rodzaje, które oszczędzają przestrzeń. Jakie schody do małego domu spełnią nasze oczekiwania?


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


Schody ze szkłaMoże wydawać się, że schody ze szkła są kruche i nietrwale. Jest to bardzo mylne wrażenie. Nowoczesne technologie produkcji oraz odpowiednia konstrukcja szkła sprawiły, że szklane schody są trwałe i wytrzymałe. Ich efektowny wygląd sprawia, że coraz częściej goszczą w naszych domach.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTAMI


POPULARNE KATEGORIE


POPULARNE WYSZUKIWANIA


POLECANI DOSTAWCY


ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKŁAD


Znajdź najbliższy skład