• Wnętrza w stylu prowansalskim

  2016-09-06

  Kochacie zapach lawendy, pastelowe kolory i przetarte białe drewno? Jeśli tak, powinniście przyjrzeć się bliżej wnętrzom w stylu prowansalskim. Trudno znaleźć kogoś, kto źle się w nich czuje.

 • Szafa w wiatrołapie czy osobna szatnia – wady i zalety tych rozwiązań

  2016-07-22

  O tym, że w strefie wejścia powinna znajdować się szafa lub szatnia nie trzeba dzisiaj nikogo przekonywać. Szafę najlepiej zaplanować w wiatrołapie, także z nim powinna być połączona szatnia. Kiedy warto zdecydować się na te rozwiązania?

 • Jakie płytki ceramiczne sprawdzą się, gdy urządzamy wnętrza w stylu rustykalnym?

  2016-05-04

  Płytki ceramiczne ze względu na swoje naturalne pochodzenie mają długą tradycję w urządzaniu wnętrz w stylu rustykalnym. Jakie warto zastosować, by stworzyć odpowiedni klimat wnętrza?

 • Jak sprawnie i dokładnie myć okna, aby jak najdłużej utrzymać je w czystości?

  2016-04-08

  Zanieczyszczenia na szybach ograniczają dostęp promieni słonecznych do wnętrza domu, dlatego tuż po ich umyciu w mieszkaniu robi się jaśniej i przyjemniej. Z tego względu warto czyścić je tak, aby efekt pozostawał na dłużej.

 • Jak utrzymać porządek w pokoju przedszkolaka

  2016-04-06

  Aby utrzymać porządek w pokoju przedszkolaka, należy odpowiednio zaaranżować to pomieszczenie. Nie jest to łatwe, ponieważ muszą się w nim znaleźć niezbędne rzeczy, a także ogromna ilość zabawek i dziecięcych skarbów.

 • Jakie sprzęty kuchenne warto zamontować w słupku? Sposoby montażu, ergonomia

  2016-04-06

  Czerpiąc przykłady z nowoczesnych rozwiązań projektantów wnętrz, warto się zainspirować sytuowaniem urządzeń i AGD w tak zwanej zabudowie słupkowej, czyli jedne nad drugimi.

 • Dobre sposoby na pranie dywanu

  2016-04-05

  Dywany budują przyjazny klimat w domu. Muszą jednak być odkurzone i czyste. Jakie są domowe sposoby na ich pranie i co zrobić, aby szybko się nie zabrudziły?

 • Jak czyścić nawierzchnię wokół domu

  2016-04-05

  Mycie podjazdów, ścieżek i chodników z zanieczyszczeń, błota czy piasku, będzie łatwiejsze, gdy mamy to tego odpowiedni sprzęt. Nie obejdzie się bez myjki ciśnienowej.

 • Odnawianie frontów starych drewnianych szafek kuchennych

  2015-12-31

  Lifting starych szafek kuchennych sprawi, że nawet nieco podniszczone czy też niemodne będą nam jeszcze długo służyć. Możliwości ich odnowienia mamy bardzo dużo.

 • Lifting starych szafek kuchennych

  2015-12-30

  Lifting starych szafek kuchennych nie ogranicza się do wymiany ich frontów. Poza drzwiczkami konieczne jest także zadbanie o inne elementy szafek – bardzo ważne zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

 • Decoupage i okleina na zniszczone meble kuchenne

  2015-12-30

  Pod obco brzmiącą nazwą decoupage kryje się technika dekoracyjna, doskonale nadająca się do odnowienia starych mebli. Podczas renowacji zabudowy kuchennej można też skorzystać z efektownej okleiny. Techniki dekoracyjne takie jak decoupage oraz oklejanie elementów wystroju wnętrz, to jedne ze sposobów na szybkie odświeżenie wyglądu domowych sprzętów. Chcąc odnowić meble...

 • Łazienka marzeń z akrylem ACRYL-FAST i SILIKONEM EXTRA SANITARNYM firmy Den Braven

  2015-11-30

  Do najważniejszych cech komfortowej łazienki należy nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim odporność na działanie wilgoci. Gładkie ściany i solidne wykończenia zagwarantuje nam niepokonany duet od firmy Den Braven. ACRYL-FAST i SILIKON EXTRA SANITARNY staną na straży zarówno elegancji, jak i bezpieczeństwa oraz funkcjonalności naszej łazienki.

 • Styl rustykalny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Inaczej swojski, wiejski, sielankowy – styl rustykalny przywodzi na myśl atmosferę wakacji pod gruszą i tradycyjnego wnętrza dawnych drewnianych zabudowań.

 • Styl eklektyczny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Pozwala na dużą swobodę, ale przez to wymaga smaku i wyczucia. Daje wolność i znacznie ułatwia urządzanie wnętrz. Poznajmy styl eklektyczny oraz jego cechy.

 • Styl klasyczny we wnętrzu

  2015-11-02

  Jak jego nazwa wskazuje, styl klasyczny we wnętrzu odwołuje się do ponadczasowej stylistyki i aranżacji, która zawsze znajdzie swych zwolenników. Co go wyróżnia?

 • Styl glamour w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Elementy wyznaczające styl glamour to luksus, przepych oraz komfort. Zdobny wystrój tworzy wnętrza pełne blasku, tętniące życiem i olśniewającą elegancją.

 • Styl ekologiczny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Stał się odpowiedzią na potrzeby mieszkańców gwarnych miast. Styl ekologiczny odzwierciedla tęsknotę za naturą, zdrowym życiem oraz relaksem na łonie przyrody.

 • Styl skandynawski w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Choć pochodzi z dalekiej Północy, emanuje ciepłem oraz przytulnością. Styl skandynawski zdobył szybko nasze serca prostotą i skromną, naturalną estetyką.

 • Wiosenne prace remontowe z siłą mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven

  2015-10-19

  Wiosna to czas zmian, przeobrażeń i metamorfoz. To także najlepsza pora, by przeprowadzić długo odkładany remont we własnym domu czy ogrodzie. Poważniejsze prace budowlane, związane z mocowaniem szczególnie wymagających elementów – przedmiotów o większym rozmiarze i ciężarze, wymagają jednak zastosowania produktów o wyjątkowej specyfice, które zagwarantują szybkie i trwałe...

 • Pomysły na dekoracje wnętrz – oświetlenie dekoracyjne

  2015-10-06

  Oświetlenie wnętrz pełni niezwykle ważne funkcje. Coraz większą rolę w naszych domach i mieszkaniach odgrywa oświetlenie dekoracyjne. Wpływa ono nie tylko na wygląd przestrzeni, ale również na to, jak się w niej czujemy. Odpowiednie oświetlenie może eksponować różne przedmioty lub też stanowić samo w sobie dekorację wnętrz.