• Jak dopasować panele podłogowe do potrzeb wnętrza?

  2022-07-01

  Panele podłogowe mogą być nie tylko trwałym wykończeniem posadzki, ale również przykuwającą wzrok ozdobą przestrzeni mieszkalnej. By tak się stało i wraz z pozostałymi elementami aranżacyjnymi tworzyły estetyczną całość, kluczowe jest podjęcie przemyślanych decyzji zakupowych. Podpowiadamy, jak wybrać panele podłogowe spełniające wymagania wnętrza.

 • Panele laminowane z V-fugą. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

  2022-05-24

  Podłogi laminowane to rozwiązanie, z którym bardzo często spotkać można się w nowoczesnych wnętrzach. Trudno się temu dziwić — są one łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości, trwałe, odporne na uszkodzenia, dostępne w rozsądnym budżecie oraz atrakcyjne wizualnie. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się podłogi laminowane z tak zwaną V-fugą. Co to...

 • Bogate portfolio paneli wodoodpornych od Classen

  2022-05-10

  Wybierając panele podłogowe warto postawić na ofertę sieci PSB. Znajdziemy tam m.in. linie Expedition 4V oraz Elite 4V, wyróżniające się kompleksowym podejściem do projektowania produktów ponadczasowych – wodoodpornością, najwyższymi parametrami technicznymi oraz bogactwem wzorów.

 • Panele laminowane z V-fugą. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

  2022-03-31

  Podłogi laminowane to bardzo popularne rozwiązanie. Trudno się temu dziwić, są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości, trwałe, odporne na uszkodzenia, dostępne w rozsądnym budżecie oraz atrakcyjne wizualnie, np. D4557 Dąb Tuluza. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się panele laminowane z tak zwaną V-fugą.

 • Układanie wykładzin – jak położyć wykładzinę?

  2022-03-31

  Montaż wykładziny, zarówno dywanowej, jak i elastycznej można wykonać we własnym zakresie. To poważny, oprócz stosunkowo niskiej ceny, atut tego typu posadzki. Samodzielne układanie wykładzin nie jest kłopotliwe, wystarczy się tylko do niego odpowiednio przygotować. Jak położyć wykładzinę, by posadzka była trwała, funkcjonalna i estetyczna?

 • Classen poszerza ofertę paneli wodoodpornych

  2022-03-22

  Expedition 4V, Nature 4V oraz Elite 4V to nowe kolekcje wodoodpornych paneli laminowanych, które wzbogaciły ofertę sieci PSB. Wszystkie wyróżniają się wyjątkowymi parametrami technicznymi i wzorami odpowiadającymi najnowszym trendom. Z ich pomocą posadzki zyskają trwałe wykończenie, a cała przestrzeń – elegancką dekorację.

 • Pomieszczenia mokre i płytki? Sika® ma niezawodny sposób!

  2022-02-10

  Łazienki, kuchnie, pralnie, tarasy czy baseny – to wszystko powierzchnie poddawane działaniu wody i wilgoci. By ułożone na nich płytki służyły długo i nie dochodziło do uszkodzeń trzeba zadbać zarówno o odpowiednie kleje, jak i o prawidłową hydroizolację, właściwie przygotować powierzchnię i zabezpieczyć ją przed wodą.

 • Folia w płynie PCI LASTOGUM – skuteczne uszczelnienie łazienki

  2022-01-30

  ŁAZIENKA – MIEJSCE RELAKSU I WYPOCZYNKU O SZCZEGÓLNYCH WYMAGANIACH Obecnie mamy szerokie możliwości w aranżacji łazienki. Czy to w nowym mieszkaniu czy podczas remontu, w pierwszej chwili koncentrujemy się na tym co widać: wybieramy płytki, zlew, kabinę bądź wannę. Jednak w tym przypadku, szczególne znaczenie ma warstwa, która nie jest widoczna – uszczelnienie...

 • Klej montażowy T-REX GOLD „MUST HAVE” każdego wykonawcy

  2022-01-30

  Czym wyróżnia się idealny klej montażowy? Bezkonkurencyjną wytrzymałością, błyskawicznym działaniem, trwałą elastycznością i ekstremalnie wysoką siłą spojenia początkowego. To zalety, które łączy w sobie nowy klej montażowy firmy Soudal – T-REX Gold, produkt niezbędny podczas remontu czy „pod ręką” każdego wykonawcy. Z jego pomocą sprawnie i trwale przymocuje się...

 • Rektyfikowanie – czym są płytki rektyfikowane?

  2021-12-31

  Ceramiczne płytki rektyfikowane mają wiele zalet i to zarówno pod względem wykonawczym, jak i ostatecznego efektu estetycznego okłądziny. Rektyfikacja płytek jest jednak jednym z czynników wpływających na ich wyższą cenę. Kiedy warto więc w nie zainwestować?

 • Podłogi na legarach – podłogi na poddasze i nie tylko

  2021-12-31

  Wydawać by się mogło, że tradycyjna podłoga drewniana na legarach odeszła w zapomnienie. Nic bardziej mylnego. Nadal jest w modzie – spotkać ją można nie tylko w remontowanych domach, ale również w nowo budowanych. Nic zresztą dziwnego, ponieważ jej urok jest niezaprzeczalny. Ponadto możemy ułożyć ją samodzielnie.

 • Ceresit CX 10 – klej poliuretanowy do prostego, szybkiego i wygodnego montażu!

  2021-12-21

  Ceresit CX 10 to klej poliuretanowy do typowych podłoży budowlanych. Na filmie pokazane jest jak prosty, szybki i wygodny w użyciu jest klej poliuretanowy Ceresit CX 10.

 • Ceresit CM 16 PRO – klej do płytek w Technologii AERO

  2021-12-21

  Ceresit CM 16 PRO to elastyczny klej do płytek w Technologii AERO wzmocniony włóknami. Na filmie omówione są właściwości tego kleju, oraz pokazane jest jego zastosowanie w praktyce.

 • Ceresit CM 16 White – biały klej do płytek wzmocniony włóknami!

  2021-12-21

  Ceresit CM 16 White to elastyczny biały klej do płytek wzmocniony włóknami – Na filmie omówione są główne różnice między białym a szarym klejem do płytek, oraz największe zalety stosowania kleju białego.

 • Technologia AERO – więcej niż żel!

  2021-12-21

  Technologia AERO to mikroskopijne pęcherzyki powietrza nadające zaprawie doskonałą konsystencję oraz świetne parametry robocze. W filmie, na przykładzie kleju Ceresit CM 17 PRO pokazane są zalety klejów z technologią AERO, oraz indywidualne cechy kleju CM 17 PRO.

 • Technologia FIBERGEL – innowacyjne elastyczne kleje żelowe wzmocnione włóknami do płytek różnego rodzaju i formatu

  2021-12-13

  Zajmujesz się układaniem płytek na ścianach, podłogach, tarasach i balkonach? Sprawdź, jak ułatwić i przyspieszyć prace glazurnicze w różnych warunkach przy zastosowaniu klejów w technologii FIBERGEL. Tytan Professional oferuje dwa produkty tego rodzaju, przeznaczone do mocowania płytek różnego rodzaju i każdego formatu.

 • Podłogi winylowe z rdzeniem mineralnym. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

  2021-11-22

  Do niedawna rynek pokryć podłogowych podzielony był pomiędzy drewno, płytki ceramiczne oraz popularne panele. Klient w zasadzie nie miał innego wyboru. Aż do teraz, kiedy rynek zaczęły podbijać podłogi winylowe. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY PANELI WINYLOWYCH Decora SA oferuje podłogę winylową z rdzeniem mineralnym znaną szerzej pod marką Afirmax. W tym...

 • Podłoga w neutralnej barwie. Jaki odcień wybrać?

  2021-11-08

  Kolorystyka podłogi ma ogromny wpływ na wygląd wnętrza. Jasna posadzka rozświetli przestrzeń i optycznie ją powiększy, natomiast ciemna doda elegancji i sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulniejsze. Kompromis między jednym i drugim rozwiązaniem stanowi podłoga w neutralnej barwie. Tutaj również możemy wybierać spośród kilku różnych odcieni. Kiedy warto postawić na ten...

 • Fuga do płytek w każdym kolorze PCI Durapox® Premium Multicolor

  2021-11-08

  Odkryj nieograniczone możliwości projektowania, jednorodną powierzchnię spoiny i kolory odpowiadające Twoim upodobaniom! Kolor fugi epoksydowej ma ogromny wpływ na to, jak prezentują się płytki oraz na cały design pomieszczenia. Fuga cementowo-epoksydowa PCI Durapox® Premium Multicolor jest dostępna w dowolnym odcieniu barwy, dzięki czemu już nic nie ogranicza Twojej...

 • Kleje do płytek high quality - nowa seria „Q” marki CEKOL

  2021-10-08

  Świat rozwija się z roku na rok coraz szybciej, a my próbujemy się dostosować do zmieniających się okoliczności, być zawsze na bieżąco, korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych rozwiązań. My – odbiorcy i wykonawcy, oraz my – marka CEKOL. Dlatego nie zostając w tyle i wychodząc naprzeciw potrzebom klientów CEKOL stworzył serię „Q”. To kleje do płytek najwyższej jakości, które...