Łatwa i szybka w obsłudze szlifierka GWS 750 S PROFESSIONAL

Szlifierki kątowe to przydatne elektronarzędzia z wymiennymi tarczami, co sprawia że mają różną funkcjonalność. Służą do szlifowania, cięcia czy ścierania. Sprawdzają się odpowiednio w wymagających czynnościach budowlanych oraz remontowych, na zewnątrz i w pomieszczeniu.

Świetnie nadającą się do różnego rodzaju prac jest szlifierka kątowa GWS 750 S Professional marki Bosch. Jest to narzędzie przewodowe z kompaktową obudową, dającą możliwość dostępu do wąskich miejsc. Posiada uchwyt idealnie dopasowany do dłoni, który ułatwia pracę narzędziem. Ma wbudowane labiryntowe wloty powietrza oraz ochronę uzwojeń silnika, dzięki czemu jest odporna na kurz i pył. Najbardziej istotną zaletą jest natomiast bezpieczeństwo, które zapewnia użytkownikowi zamontowana w szlifierce ochrona tarczy oraz ochrona przed restartem.

Dzięki wymiennemu osprzętowi GWS 750 S Professional jest wielofunkcyjny i elastyczny w zależności od potrzeb użytkownika. Jest przeznaczony do szlifowania za pomocą tarcz oraz szlifowania za pomocą papieru ściernego. Służy do obróbki powierzchni  za pomocą szczotek drucianych i cięcia za pomocą tarcz. Można używać go również jako przecinarka, ale jednak nie należy wykonywać nim takich czynności jak polerowanie.

Elektronarzędzie zapewnia wysoką efektywność dzięki nowo zaprojektowanemu silnikowi 750 W oraz funkcji regulacji prędkości. Zalecana jest głównie profesjonalistom, ponieważ zapewnia wygodę nawet przez długi czas użytkowania, przez wagę wynoszącą jedynie 1,8 kg. Ma wysoką trwałość za czym stoi solidna obudowa i wytrzymałe części. Kolejnym pozytywnym aspektem jest zapewnienie kontroli nad urządzeniem podczas pracy przez mały obwód rękojeści oraz ergonomiczną konstrukcję.

Produkt firmy Bosch jest łatwy i szybki w obsłudze. Nadaje się idealnie dla profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z elektronarzędziami. Zapewnia wysoką wydajność usuwania materiału i wysoką odporność silnika na przeciążenia. Stosunek jakości do ceny jest idealnie zachowany dzięki wyższym parametrom mocy i momentu obrotowego. Wybierając ten produkt masz gwarancje bezpieczeństwa i wydajności pracy.

Dane techniczne

Moc nominalna

750 [W]

Prędkość obrotowa bez obciążenia

2 800 – 11 000 [min-1]

Ø tarcz

125 [min]

Gwint wrzeciona szlifierki

M14

Wymiary narzędzia (szer. x dł. x wys.)

73 x 270 x 100 [mm]

Waga

1,8 [kg]

Wartości łączne drgań (Szlifowania powierzchniowe (ścieranie))

Wartość emisji  drgań ah

6,5 [m/s2]

Błąd pomiaru

1,5 [m/s2]

Wartości łączne drgań (Szlifowanie papierem ściernym)

Wartość emisji  drgań ah

3,5 [m/s2]

Błąd pomiaru

1,5 [m/s2]

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy Robert Bosch Sp. z o.o. Robert Bosch Sp. z o.o.