Liczy się niezawodność. Bezprzewodowy system 18 V STANLEY® FATMAX® V20

STANLEY

+ Całkowicie nowa i ulepszona gama narzędzi bezprzewodowych oferuje zaawansowaną technologię akumulatorów, profesjonalną jakość wykonania, niezrównaną funkcjonalność oraz doskonały stosunek wartości do ceny.
+ Narzędzia o solidnej konstrukcji, na których profesjonaliści mogą polegać podczas wykonywania zarówno codziennych, jak i wymagających zadań.
+ System zapewnia wyjątkową niezawodność i wytrzymałość.
+ Udoskonalona platforma akumulatorowa zapewnia doskonałe osiągi bez efektu pamięci, z minimalnym poziomem samoczynnego rozładowywania i dłuższym czasem pracy.
+ Szybko rozbudowywana gama obejmuje wiele kategorii narzędzi, które pozwalają profesjonalistom w pełni wykorzystywać ich potencjał każdego dnia.

Elektronarzędzia STANLEY
Elektronarzędzia STANLEY

Narzędzia marki STANLEY® już od roku 1843 cieszą się doskonałą renomą wśród profesjonalistów na całym świecie, dzięki wiodącym osiągom w kategorii. Mimo, że marka słynie przede wszystkim ze swoich narzędzi ręcznych, STANLEY od siedmiu lat produkuje również doskonałe elektronarzędzia marki STANLEY FATMAX®, które są trudne do pobicia.
Dzisiaj marka STANLEY wprowadza nową generację swoich elektronarzędzi: bezprzewodowy system 18 V STANLEY FATMAX V20. Wykorzystując szeroką gamę niezawodnych produktów wysokiej jakości – od wiertarek, szlifierek i pilarek, po lampy i odkurzacze bezprzewodowe. Profesjonaliści mogą korzystać teraz z nowego systemu elektronarzędzi, oferującego wybór akumulatorów całkowicie zgodnych z wszystkimi narzędziami z systemu.
W nowej gamie inżynierowie STANLEY zupełnie od nowa zaprojektowali technologię akumulatorów, zapewniając znacznie większą pojemność i maksymalny czas pracy dzięki licznym udoskonaleniom. Nowego systemu nie dotyczy efekt pamięci, a samoczynne rozładowywanie się akumulatorów jest ograniczone do minimum – szczególnie w skrajnych temperaturach (od –30° do +75°). Pozwoliło na to zastosowanie profesjonalnych ogniw akumulatorowych. Ten system akumulatorów klasy premium jest wytwarzany na zautomatyzowanej linii montażowej w całkowicie sterylnych warunkach, co prowadzi do doskonałej jakości wykonania i najwyższej niezawodności, dzięki czemu wymiana akumulatorów będzie konieczna o wiele rzadziej. Co więcej, w ramach wymagających procedur kontroli jakości w STANLEY, akumulatory są wytwarzane zgodnie z najbardziej surowymi normami i solidnie testowane pod kątem ochrony przed wilgocią i drganiami, jak również odporności na wstrząsy termiczne i uderzenia.
Wygodny wskaźnik poziomu naładowania wbudowany w każdy akumulator, powiadamia użytkownika o aktualnym stanie akumulatora. Nie tylko system akumulatorów przeszedł całkowitą przemianę w przypadku nowego systemu 18 V STANLEY FATMAX V20. Również same narzędzia zostały całkowicie przeprojektowane i są teraz jeszcze trudniejsze do pobicia, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom i ulepszeniom. Można do nich zaliczyć: ulepszoną technologię silników, ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem, wytrzymalsze przełączniki i jeszcze solidniejsze obudowy, co skutkuje mniejszymi wymogami z zakresu konserwacji, większą żywotnością produktów i, w rezultacie, niezrównanie doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

https://www.stanleyworks.pl/

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o. Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.