Okno dachowe DESIGNO R79 WD – potrójna ochrona

Okno wysokoosiowe Designo R79 WD

Producent marki Roto Okna Dachowe posiada w swojej ofercie – okno wysokoosiowe Designo R79 WD z systemem POTRÓJNEJ OCHRONY. Jest to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, atrakcyjny design, ergonomię i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Okno Designo R79 jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku budowlanego, który kładzie ogromny nacisk na oszczędność energii i ochronę przed stratami ciepła.

.

Okno wysokoosiowe Designo R79 WD

WYPOSAŻENIE OKNA DACHOWEGO DESIGNO R79 WD

Produkt wyposażono w trzyszybowy pakiet szklący, Termo-blok WD oraz fartuch z folii paroizolacyjnej. Połączenie tych trzech elementów w jednej konstrukcji okna stanowi unikalny system POTRÓJNEJ OCHRONY. Pakiet szklący o bardzo dobrych parametrach cieplnych w połączeniu z fabrycznie zamontowanymi elementami tzw. „ciepłego montażu” stanowi idealną barierę dla zimna przenikającego do wnętrza pomieszczenia. Fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie ogranicza mostki termiczne występujące na styku okno – dach oraz eliminuje zjawisko kondensacji pary wodnej. Ponadto, Termo-blok WD wykonany jest z materiału o doskonałych parametrach cieplnych. Trzeci element POTRÓJNEJ OCHRONY, to fartuch z folii paroizolacyjnej, który zapewnia ciągłość i szczelność połączenia izolacji przeciwwilgociowej dachu z oknem. Ochrona warstwy termoizolacyjnej dachu przed wilgocią ma duży wpływ na ograniczenie strat ciepła i zwiększa trwałość elementów konstrukcyjnych dachu.

Okno wysokoosiowe Designo R79 WD

Potrójna ochrona, zapewnia wymierne korzyści w postaci oszczędności energii, a także wpływa na poprawę komfortu użytkowania. Ciepła i sucha wnęka okienna, możliwość utrzymania optymalnej temperatury na poddaszu przez cały rok, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowanych rozwiązań. Wykorzystana technologia znacznie ułatwia proces montażu. Producent wyręczył fachowców w pracach związanych z montażem izolacji termicznej wokół ramy okiennej, a tym samym zagwarantował swoim klientom jej prawidłowy montaż. Dotychczasowe żmudne i często zawodne rozwiązania z wykorzystaniem dodatkowych materiałów izolacyjnych nie są już potrzebne.

ZALETY OKNA DACHOWEGO DESIGNO R79 WD

Okno R79 WD, to produkt dla wymagających klientów. Łatwa i lekka obsługa dzięki zastosowanym siłownikom gazowym, podwyższona oś obrotu zapewniająca swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej na dole, która posiada innowacyjną powłokę „Just Clean” zawierającą cząstki jonów srebra, które zabijają drobnoustroje, bakterie i grzyby. Klamka ta spełnia wysokie wymagania pod względem higieny i czystości. Wyżej wymienione cechy, to tylko wybrane zalety okna R79, które świadczą o jego wyjątkowości.

www.roto-oknadachowe.pl

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.