SOLIDNE DRZWI do domu

Dom jest naszą twierdzą, więc drzwi do niego powinny być bezpieczne i trwałe. Dlatego firma Hörmann oferuje inwestorom – w promocji – solidne drzwi zewnętrzne zarówno aluminiowe, jak i stalowe.

Warto podkreślić, że wszystkie aluminiowe  drzwi zewnętrzne marki  Hörmann, standardowo, produkowane  są w klasie przeciwwłamaniowej  RC3, a drzwi stalowe tej marki można  opcjonalnie zamówić w klasie RC2.

  DRZWI ALUMINIOWE  Dla wymagających klientów firma  Hörmann proponuje drzwi zewnętrzne  ThermoSafe o grubości  płyty 73 mm, dla których współczynnik  przenikania ciepła UD osiąga  wartość nawet 0,87 W/(m2∙K). Drzwi  wykonywane są na indywidualny  wymiar klienta – maksymalne  możliwe wymiary to 1250 x 2250 mm,  a w wersji XXL dostępne są nawet do  wysokości 2500 mm. Mogą otwierać  się na zewnątrz lub do wewnątrz i być  wyposażone w ukryte zawiasy oraz  uchwyty ze stali nierdzewnej, także  w kolorze głębokiej czerni. Występują  w wielu modnych kolorach, od matowej  bieli po delikatną szarość i antracyt,  a także w kolorze kasztanowym  i strukturyzowanej czerni. Ważną cechą  drzwi aluminiowych ThermoSafe  jest ich wysokie bezpieczeństwo,  o czym świadczy klasa przeciwwłamaniowa  RC3 oferowana standardowo.  Zarówno skrzydło drzwiowe  jak i ościeżnica posiadają przegrodę  termiczną. Płytę drzwiową na całej  powierzchni wypełnia twarda pianka  poliuretanowej, a ich izolację termiczną  dodatkowo podwyższa aluminiowa  ościeżnicą o grubości 82 mm.  Obecnie te bezpieczne i ciepłe drzwi  można zakupić w promocyjnej cenie  oraz bez dodatkowej dopłaty z ukrytymi zawiasami w pakiecie Design, z uchwytem zewnętrznym i rozetą w modnym czarnym kolorze, a także w wersji otwieranej na zewnątrz. I co równie istotne drzwi ThermoSafe można kolorystycznie idealnie dopasować do bramy garażowej.

DRZWI STALOWE W ofercie promocyjnej firma Hörmann rekomenduje także drzwi stalowe Thermo65 i ISOPRO, które spełniają wysokie oczekiwania jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Na zestaw składa się aluminiowa ościeżnica oraz stalowe skrzydło o grubości 65 mm z przegrodą termiczną, wypełnione twardą pianką PU, z przeszkleniem lub bez. Standardowo wyposażone są w pięciopunktowy, listwowy zamek ryglujący, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo. Drzwi Thermo65 mogą osiągnąć wartość współczynnika UD nawet 0,87 W/(m2∙K), a drzwi ISOPRO 0,88 W/(m2∙K). Oba modele są dostępne w wersji otwieranej na zewnątrz bez dopłaty. Występują w wielu kolorach, m.in. białym, szarym, antracytowym, czarnym i brązowym. Miłośnicy wzorów drewnopodobnych mają w ramach promocji możliwość opcjonalnego wyboru drzwi w okleinie Decograin, która imituje strukturę dębu w różnych odcieniach – Golden Oak, Dark Oak, Night Oak i Winchester Oak. Pełną harmonię można osiągnąć zamawiając komplet: drzwi Thermo65 oraz bramę RenoMatic w tym samym kolorze Hörmann Matt deluxe. Niemal wszystkie wzory drzwi Thermo65 dostępne w promocji spełniają wymogi klasy przeciwwłamaniowej RC2. ISOPRO mogą zostać wyposażone opcjonalnie w zestaw podnoszący bezpieczeństwo do klasy przeciwwłamaniowej RC2, przeszklenie typu „lustro weneckie” oraz pakiet black.edition, na który składają się okucia w eleganckim kolorze czarnym. Osobom poszukującym drzwi zewnętrznych w przystępnej cenie z pewnością można polecić drzwi Edition46. Zestaw składający się ze stalowej płyty drzwiowej o grubości 46 mm jest wykonywany na wymiar, bez dodatkowej dopłaty. Współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 1,1 W/(m2∙K). Oferta promocyjna obejmuje wykończenie w różnych kolorach: białym, brązowym, w kilku odcieniach szarości, antracytowym i czarnym oraz komplet klamek lub okucia gałka/klamka ze stali nierdzewnej. Drzwi Edition46 świetnie sprawdzą się jako tylne wyjście prowadzące na ogród lub do garażu. Do drzwi ISOPRO i Edition46 można ponadto, w promocyjnej cenie, dobrać elementy boczne przeszklone szybą przezroczystą lub Satinato. 

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE Mówiąc o bezpiecznym domu, nie można zapominać o drzwiach łączących część mieszkalną z garażem lub prowadzących do kotłowni. Dobrym rozwiązaniem będą tu drzwi przeciwpożarowe HPL30 A-1 z płytą drzwiową o grubości 45 mm, ocynkowane i zagruntowane proszkowo w kolorze antracytowym, które cechuje odporność ogniowa w klasie EI230 – dostępne także w ofercie promocyjnej. www.hormann.pl

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy Hörmann Polska sp. z o.o. Hörmann Polska sp. z o.o.