System instalacyjny Hep2O firmy Wavin

System instalacyjny Hep2O firmy Wavin

System Hep2O firmy Wavin wykonany jest z PB (polibutylenu) i przeznaczony do instalacji ciepłej i zimnej wody oraz do instalacji centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego. Jest to najbardziej zaawansowany technicznie, profesjonalny system rur łączonych na wcisk wraz z szeroką gamą złączek w kolorze białym.
Złączki umożliwiają połączenia nie tylko z rurą polibutylenową Hep2O, ale także bezpośrednio z rurami miedzianymi.
Łączenie z rurami Wavin Tigris lub stalowymi możliwe jest natomiast za pomocą kształtek z gwintami. Nowością w ofercie są kształtki mosiężne, które stanowią alternatywę dla kształtek tworzywowych ze względu na indywidualne preferencje wykonawców. Oferowane są z gwintami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
Rury Hep2O dostępne w zwojach są elastyczne, a ich unikalną cechą jest doskonała zdolność do zachowywania prostoliniowości po rozwinięciu. Elastyczna rura ułatwia omijanie przeszkód, co w rezultacie zmniejsza ilość połączeń. Dzięki temu czas instalacji będzie krótszy, a koszt niższy.

Unikalne właściwości systemu Hep2O

# Technologia rozpoznania połączenia In4SureTM daje pewność poprawnego włożenia rury w złączkę (wystarczy włożyć rurę z tuleją wspomagającą do złączki i obrócić ją, jeśli rura jest wsunięta do końca czuć „ocieranie”).
# Tuleja wspomagająca – Smart SleeveTM sprawia, że łączenie rur wymaga teraz użycia mniejszej siły, nie wypada po włożeniu w rurę oraz umożliwia kontrolę poprawnego wsunięcia rury w złączkę.
# Nowy klucz do demontażu HepKeyTM, umożliwia demontaż szybciej, łatwiej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowe mosiężne kształtki

Już w kwietniu sprzedaż systemu Hep2O wsparta zostanie kampanią TV zrealizowaną wspólnie z Grupą PSB.

Teraz w wielu składach i sklepach z materiałami budowlanymi, w tym instalacyjnymi można znaleźć rury i kształtki systemu instalacyjnego Hep2O na specjalnie przygotowanych regałach Wavin.

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy WAVIN Polska S.A. WAVIN Polska S.A.