System murów oporowych ALLAN BLOCK®

Firma ZIEL-BRUK® jako wyłączny producent systemu Allan Block® w Polsce oferuje innowacyjny produkt wraz z pełnym zapleczem inżyniersko-projektowym. Wykorzystując doświadczenie globalnego lidera konstrukcji oporowych – zaprasza do współpracy wszystkich projektantów i wykonawców.

System murów oporowych ALLAN BLOCK®

System murów oporowych Allan Block® oferowany przez firmę ZIEL-BRUK® oparty jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach współczesnej geotechniki, przy wykorzystaniu wysokiej jakości wibroprasowanych pustaków betonowych oraz geosyntetyków zbrojących. Firma projektuje i dostarcza konstrukcje oporowe w technologii gruntu zbrojonego dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Elementy systemu Allan Block® dzięki opatentowanym kształtom charakteryzują się szeroką gamą możliwych rozwiązań, powszechnie wdrażanych i uznawanych na świecie. Wpisujące się w trend budownictwa zrównoważonego, bezzaprawowe konstrukcje oparte na systemie zamków oraz zintegrowanym drenażu sprawiają, że rozwiązania projektowane i dostarczane przez ZIEL-BRUK® są dziś chętnie wybierane przez inwestorów. Prosty montaż i niewielki ciężar pustaków pozwala dodatkowo na zmniejszenie kosztów transportu oraz znacznie przyspiesza proces inwestycyjny, bez konieczności angażowania ciężkiego sprzętu i dodatkowych środków.

Będąc światowym liderem konstrukcji oporowych z gruntu zbrojonego, marka Allan Block® także w Polsce pozwala projektantom, wykonawcom i wszystkim zaangażowanym w proces inwestycyjny, mieć dzisiaj dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań projektowych oraz niezbędnego oprogramowania.
Grupa ZIEL-BRUK®, od lat stawiając na najwyższą jakość swoich produktów i usług, udostępnia wszystkie niezbędne materiały wraz z pełnym wsparciem inżynierskim na każdym etapie inwestycji. Dzięki temu zachęca wszystkich zainteresowanych projektantów i wykonawców do tego, aby wspólnie z ZIEL-BRUK® zostali liderami w projektowaniu oraz budowaniu konstrukcji oporowych.

www.zielbruk.pl

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy ZIEL-BRUK MAKAREWICZ Sp. z o.o. ZIEL-BRUK MAKAREWICZ Sp. z o.o.