Wybór koloru fugi epoksydowej przy użyciu skanera

PCI

Szeroki wybór kolorów zapraw do spoinowania pozwala na nieograniczone możliwości podczas projektowania i fugowania płytek. Wśród tych wyrobów jest fuga epoksydowa PCI Durapox® Premium Multicolor dostępna w setkach odcieni. Precyzyjny dobór jej barwy ułatwia cyfrowe urządzenie rozpoznające kolory.

fuga PCI Durapox® Premium Multicolor

FUGA EPOKSYDOWA W DOWOLNYM ODCIENIU BARWY

Efektowna i trwała fuga PCI Durapox® Premium Multicolor na bazie żywicy epoksydowej wyróżnia się, wśród bogatego asortymentu marki PCI, dużą paletą kolorów obejmującą setki odcieni. Pozwala to na maksymalną swobodę podczas projektowania okładziny i fugowania płytek. Właściwości tego produktu umożliwiają łatwą ręczną obróbkę i aplikację bez specjalistycznych narzędzi. Gotowa fuga – całkowicie związana i utwardzona – daje olśniewający efekt. Łatwo ją utrzymać w czystości, dzięki łatwe zmywalności. Fuga dostępna jest w wiaderkach o pojemności 2 kg.
Duży wybór spośród setek kolorów zapraw do fugowania PCI Durapox® Premium Multicolor daje pełne możliwości kształtowania wnętrz oraz pewność doboru odpowiedniego koloru zgodnego z odcieniem płytki albo mocno kontrastującego. Ponieważ zarówno płytki jak i zaprawy spoinujące są dostępne w wielu odcieniach, zharmonizowanie barw obu elementów okładziny może sprawiać trudności.

WYBÓR I WIZUALIZACJA KOLORU

Odpowiednio dopasowane do płytek fugi pozwalają nadać wnętrzu spokojny i jednorodny charakter. Często też odcień fugi może być inspiracją dla kolorystyki wystroju całego pomieszczenia. Dobór odpowiedniego odcienia fugi, w wygodny i szybki sposób, ułatwi cyfrowe urządzenie – skaner o wysokiej rozdzielczości PCI Colorcatch Nano. Precyzyjnie rozpoznaje on kolor powierzchni gładkich, strukturalnych i wzorzystych, a następnie w ułamku sekundy wizualizuje harmonijne połączenie kolorystyczne.

Zastosowanie fugi PCI Durapox® Premium Multicolor do spoinowania mozaiki
Zastosowanie fugi PCI Durapox® Premium Multicolor do spoinowania mozaiki

Stanowi dużą pomoc dla dystrybutorów i sprzedawców materiałów do układania okładzin, a także dla wykonawców – glazurników, ułatwiając dobór odpowiednich zestawów kolorystycznych według potrzeb klienta.
Skaner PCI Colorcatch Nano działa łatwo i szybko w połączeniu z aplikacją PCI-App MULTICOLOR, kompatybilną z iOS i Android. Produkt jest wyposażony w połączenie kablowe do tabletu czy smartfona, zapewniające szybki i pewny przesył dużej ilości danych, przekazywanych przez skaner o wysokiej rozdzielczości. Dostępne kolory fugi PCI Durapox® Premium Multicolor znajdują się we wzorniku PCI, który odtwarza je wraz z ich numerami i pokazuje efekt połączenia fugi z brokatem PCI Premium Glitter. Wzornik PCI i urządzenie PCI Colorcatch Nano można zamówić, korzystając z formularza producenta fugi, a aplikację PCI-App MULTICOLOR można pobrać w Google Play Store albo w Apple App Store.

https://www.pci-polska.pl/multicolor

Artykuł pochodzi z
Głos PSB

Czy artykuł był przydatny?

Dziękujemy. Podziel się swoją opinią.

Czy możesz zaznaczyć kim jesteś?

Dziękujemy za Twoją opinię.

 
Artykuł powstał przy współpracy Master Builders Solutions Polska Sp. z o.o. Master Builders Solutions Polska Sp. z o.o.