• Jak odpowiednio zadbać o oczyszczenie skóry rąk i ich pielęgnację?

  2022-06-28

  Zbyt silne środki czyszczące niepotrzebnie obciążają skórę, a niewystarczająco skuteczne środki czyszczące narażają użytkowników do stosowania środków technicznych lub agresywnych rozpuszczalników.

 • PROCUT. Nowa linia wkrętów do drewna od RAWLPLUG. Wiele gatunków drewna, jedno rozwiązanie!

  2022-05-23

  Drewno to materiał nie tylko piękny, ale przede wszystkim naturalny i trwały – nic więc dziwnego, że przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Praktycznie wszystko, od mebli (zarówno klasycznych, jak i najbardziej nawet nowoczesnych), przez elementy i całość wykończenia, aż po budownictwo mieszkaniowe (domy jedno- i wielorodzinne) może zostać wykonane, bądź uzupełnione o...

 • Niezbędne narzędzia ręczne w każdym ogrodzie

  2022-05-23

  Wiosna to najbardziej pracowity czas dla każdego ogrodnika. Trzeba uprzątnąć ogród po zimie, a jednocześnie odpowiednio przygotować go do nadchodzącego sezonu, co zapewni lepszy wzrost roślinom. Dzięki temu ogród będzie się pięknie prezentował, stwarzając idealne miejsce do wypoczynku. Czym powinien kierować się właściciel przydomowego ogródka kompletując zestaw...

 • Narzędzia Color Expert – zawsze z myślą o malarzu

  2022-05-23

  „W każdym z nas jest profesjonalista!” – to motto przyświecające marce Color Expert, oferującej narzędzia malarskie i remontowe. Przesłanie jest proste: dzięki wysokiej klasy narzędziom, każdy może osiągać znakomite efekty malowania porównywalne do rezultatów pracy profesjonalnego wykonawcy. COLOR EXPERT SŁUCHA UŻYTKOWNIKÓW Aby indywidualny użytkownik mógł...

 • Jak zrobić drapak dla kota?

  2022-04-27

  Gdy w naszym domu ma się zadomowić kot, warto się do tego odpowiednio przygotować. Jednym z gadżetów, który powinien na niego czekać jest drapak. Warto wykonać go własnoręcznie. Jak zrobić drapak dla kota, by zwierzę było z niego zadowolone?

 • Sprawdź co oferuje system narzędzi 12V Bosch Professional

  2022-04-26

  Praca w wąskich i trudno dostępnych miejscach wymaga małych, ale wydajnych narzędzi – takich jak narzędzi Bosch Professional w klasie 12 V. Bosch w segmencie narzędzi 12 V posiada cały wachlarz produktów do każdego rodzaju prac. Jest to istotny element przy tworzeniu swojego warsztatu - możliwość stworzenia systemu akumulatorowego.

 • STALCO S-VOLT jedna bateria, wiele możliwości!

  2022-04-15

  Do pracy różnych elektronarzędzi są potrzebne inne ilości energii w zależności od obciążenia na danym etapie wykonywania czynności. Jest to szczególnie widoczne przy pracy z urządzeniami bezprzewodowymi, gdzie przepływ prądu powinien być zintegrowany z pobieraną energią, a całość musi mieć ustawienia pozwalające na wydajną pracę.

 • Młot wyburzeniowy i udarowy – jaki wybrać?

  2022-03-28

  Młoty są powszechnie wykorzystywane podczas prac m.in. remontowych oraz wyburzeniowych. Dzięki nim możliwe jest efektywne wykonane czynności związanych np. ze skuwaniem powierzchni czy wyburzaniem konstrukcji. Jakie modele młotów wyburzeniowych oraz udarowych wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta.

 • Reflektory led i lampy robocze Stalco Perfect

  2022-03-28

  Precyzyjna i komfortowa praca nawet w trudnych, ciemnych miejscach? To jasne! Lampy i reflektory robocze led marki Stalco to najnowsza technologia oświetlenia, która ułatwia prace warsztatowe, serwisowe i budowlane. Lampa robocza akumulatorowa i reflektor budowlany led to urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, wysokiej wytrzymałości i wydajności - wszystko po to, by oświetlić...

 • Popraw komfort swojej pracy – wybierz lampy robocze i reflektory LED marki STALCO PERFECT

  2022-03-28

  Oświetlenie robocze to sprzęt niezwykle przydatny przy wykonywaniu wielu czynności w niewystarczających warunkach oświetleniowych. Lampy i reflektory przydadzą się na przykład w warsztacie, garażu czy na budowie. Odpowiednio dobrane oświetlenie poprawi znacząco komfort wykonywanych przez nas działań i ich wydajność.

 • Narzędzia akumulatorowe Bosch 18V

  2022-03-25

  Prace wykończeniowe nigdy nie należą do najprostszych i najszybszych. Ale jeśli dobrze się je zaplanuje i dobierze odpowiednie narzędzia, można przez nie przejść bezboleśnie. Dziś przetestujemy możliwości elektronarzędzi od firmy Bosch zasilanych akumulatorami 18V. Pod lupę weźmiemy: młot udarowo-obrotowy, szlifierkę kątową, pilarkę tarczową oraz piłę...

 • Narzędzia akumulatorowe Bosch 12V

  2022-03-25

  Narzędzia akumulatorowe zyskują na popularności. Zwłaszcza wśród domowych majsterkowiczów. Trudno się dziwić… mobilność i wygoda użytkowania to największe zalety tego typu urządzeń w porównaniu do ich sieciowych odpowiedników. A jak takie narzędzia sprawdzają się pod kątem żywotności oraz długości czasu pracy na jednym zasilaniu? Przekonamy się testując serię 12V od marki...

 • Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 S

  2022-03-25

  Polerowanie, wygładzanie, szlifowanie, cięcie twardych materiałów – o wszechstronności szlifierki kątowej nie trzeba nikogo przekonywać. Must have w każdym domu! Jedyną kwestią do rozstrzygnięcia jest źródło zasilania. W poprzednich dwóch odcinkach z marką Bosch testowaliśmy szlifierki akumulatorowe z silnikiem bezszczotkowym. Wypadły wzorowo! Czas sprawdzić szlifierkę...

 • Młot udarowo-obrotowy GBH 18V-28 DC + GDE 28 D

  2022-03-22

  Firma Bosch oferuje młot udarowo-obrotowy z nieprawdopodobną siłą: 18V młotowiertarka z systemem KickBack Control, teraz z rękojeścią w kształcie litery D.

 • Modeco Expert – produkty do prac elektroinstalacyjnych

  2022-03-22

  Bezpieczne i precyzyjne narzędzia to absolutna podstawa przy wykonywaniu prac elektrycznych. Dlatego marka Modeco Expert poszerza ofertę narzędzi ręcznych o niezbędne instalatorom, mechanikom i majsterkowiczom szczypce, obcinaki i ściągacz izolacji.

 • Wybór narzędzi ręcznych do nakładania chemii budowlanej na ścianach wewnętrznych.

  2022-03-20

  Wybór odpowiednich narzędzi ręcznych do nakładania chemii budowlanej jest kwestią bezsporną. Tego typu narzędzia są niesłychanie ważnym elementem pracy podczas budowy domu czy remontu. Tym bardziej, że wraz z upływem lat w ścianach mogą pojawić się drobne ubytki spowodowane delikatnymi uderzeniami lub otarcia spowodowane przesuwaniem mebli.

 • Kolekcje odzieży NEO TOOLS BHP z serii HD I OUTDOOR

  2022-03-16

  NEO TOOLS konsekwentnie wyznacza nowe trendy na rynku odzieży roboczej udowadniając, że ubrania do pracy nie muszą być nudne. Przykład na to, że funkcjonalność i jakość nie muszą wykluczać estetyki.

 • Kolekcja produktów specjalistycznych Survival/Outdoor!

  2022-03-16

  Interesuje Cię survival i chcesz nauczyć się trudnej sztuki przetrwania w ekstremalnych warunkach? Jeżeli tak, to poza dobrymi chęciami, niezłą kondycją i przyswojeniem nieintuicyjnej nieraz wiedzy, potrzebny Ci będzie wysokiej jakości sprzęt umożliwiający egzystencję na odludnych terenach.

 • Akumulatorowe narzędzia ogrodowe w systemie Graphite Energy+

  2022-03-16

  Narzędzia ogrodowe, akumulatorowe marki Graphite GRUPA TOPEX.

 • Kolekcje odzieży NEO TOOLS BHP z serii OUTDOOR, HD, HD+

  2022-03-16

  NEO TOOLS konsekwentnie wyznacza nowe trendy na rynku odzieży roboczej udowadniając, że ubrania do pracy nie muszą być nudne. Przykład na to, że funkcjonalność i jakość nie muszą wykluczać estetyki.