KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Rzemieślnicza 14

62-081 Baranowo K/Poznania

Tel. 61 816 30 00

biuro@kaem.pl

www.kaem.pl

Artykuły

 • Jak samodzielnie ułożyć płytki podłogowe i ścienne przy pomocy narzędzi marki HARDY?

  2019-11-07

  Większość z nas decydując się na kupno lub remont mieszkania stoi przed decyzją związaną z wykończeniem pomieszczeń według własnego gustu. Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych sposobów na wykończenie ścian i podłóg. Stosowane są one głównie w łazienkach i kuchniach, ale coraz częściej można je spotkać także w pozostałych pomieszczeniach.

 • Jak dobrać narzędzia malarskie do prac remontowo-budowlanych?

  2019-08-26

  Kolor wybrany, farba już czeka na otwarcie, a pod ręką brak odpowiedniego narzędzia do malowania. To znany scenariusz, który na pierwszy rzut oka wydaje się banałem, przecież wybór wałka malarskiego czy pędzla to sprawa prosta. Jednak czy w faktycznie tak jest? Przecież półki sklepowe wręcz uginają się od różnorodnych modeli asortymentu do malowania, a decyzja wciąż niepodjęta. Sprawa musi mieć zatem drugie dno. Powstaje bowiem pytanie, które...

 • HARDY narzędzia do przygotowania powierzchni podczas remontu i budowy

  2019-05-29

  Profesjonalne przygotowanie powierzchni przed remontem skraca czas pracy. To fakt, z którym ciężko dyskutować, dlatego chcąc zapewnić sobie gwarancje dobrze wykonanego zadania, nie można polegać na narzędziach niskiej jakości. Zazwyczaj kończy się to stresem, dodatkowymi kosztami i stratą czasu. Jak zatem przygotować powierzchnię pod malowanie? Z pomocą przychodzi linia produktów marki HARDY.

 • Dlaczego agregaty malarskie marki GRONE zwiększają wydajność pracy?

  2019-04-03

  Malowanie dużych powierzchni to kompletnie inny rodzaj pracy niż odświeżanie ścian w domu. Nakładanie farby np. na elewacje pędzlem czy wałkiem to czasochłonna praca, a tym samym strata pieniędzy. Logicznym posunięciem jest, zatem przemyślenie zakupu efektywnego agregatu malarskiego. Jednak, który model wybrać, aby osiągnąć wydajniejszą i przyjemniejszą pracą podczas malowania?

 • Jaką farbę plamoodporną wybrać?

  2019-02-01

  Plamoodporna farba Smart Paint firmy Bondex jest odporna na zmywanie i szorowanie, zapobiega osadzaniu się kurzu i charakteryzuje się wyjątkową trwałością kolorów. Jest także bardzo wygodna w użyciu - nie chlapie podczas malowania. Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Jakich narzędzi warto użyć, aby prace szły gładko i szybko?

  2018-11-29

  Zarówno przy budowie domu, jak i podczas remontu, narzędzia do nakładania chemii budowlanej są niesłychanie ważnym elementem pracy. W zależności od doboru odpowiedniego rodzaju oraz umiejętności ich wykorzystywania, mogą skutecznie ułatwić pracę i przyspieszyć tempo realizacji zadania.

 • Agregaty malarskie firmy KAEM

  2016-03-31

  Agregaty malarskie stają się dziś nieodłącznym elementem wyposażenia ekip budowlanych. Są one używane podczas budowy czy remontów mieszkań, domów, hal i magazynów oraz innych obiektów. Możliwość wykorzystania natrysku materiałów takich jak lakiery, farby czy masy szpachlowe, stała się powszechną metodą stosowaną w wielu gałęziach szeroko rozumianego budownictwa. Korzyści...

 • Narzędzia murarskie

  2016-03-31

  Ilekroć przygotowujemy się do budowy czy remontu, zastanawiamy się, jakie narzędzia będą nam potrzebne z całej gamy dostępnych na rynku i jak je właściwie dobrać do charakteru i złożoności wykonywanej pracy.