Onduline Polska Sp. z o.o.

Onduline Polska Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 3

39-300 Mielec

Tel. 22 651 85 08

handlowy@onduline.com.pl

www.onduline.com.pl

www.onduline.com

Katalog może nie zawierać wszystkich produktów dostępnych w Grupie PSB, produkty będą sukcesywnie aktualizowane.

Artykuły

 • Onduline - poznaj specjalistyczne środki czyszczące

  2018-11-12

  Jak czyścić i impregnować kostkę brukową? Poznaj nasze sposoby na uporczywe plamy na podjazdach, ogrodzeniach - jak się ich pozbyć i uchronić się przed ich powstawaniem w przyszłości. Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Czyszczenie i impregnacja fugi z Onduline!

  2018-11-02

  Jak i czym czyścić i impregnować fugi? Odpowiednio dobrane środki sprawią, że nasze fugi będą znów czyste, zabezpieczą przed wnikaniem w nie wilgoci i powstawaniem przebarwień i pleśni. Zapraszamy do oglądania filmu!

 • Czyszczenie szyby kominkowej z Onduline!

  2018-10-30

  Jeżeli zastanawiasz się jak szybko i skutecznie wyczyścić szybę w kominku, nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązania. Specjalistyczne środki czyszczące i impregnaty do domu. Zobacz film!

 • Czyszczenie klinkieru z Onduline!

  2018-10-18

  Czyszczenia klinkieru i cegły bywa bardzo problematyczne, poznaj dostępne środki do usuwania pojawiających się wykwitów wapiennych z fug, klinkieru i cegły oraz impregnaty, które pozwolą zachować świeżość na dłużej. Zobacz film!

 • Jak prawidłowo zabezpieczyć dach?

  2018-05-14

  Płyta bitumiczna Onduline to najbardziej uniwersalny produkt, przeznaczony do samodzielnego montażu jako element pokrycia dachowego. Płyta jest odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, a także bardzo szczelna. Jej montaż jest zupełnie bezproblemowy o czym przekonacie się po obejrzeniu filmu instruktażowego. Zapraszamy!

 • Ochrona fundamentów – folie kubełkowe

  2017-03-28

  Podziemne części budynków muszą być chronione przed wilgocią, wpływem wód gruntowych a także przed odziaływaniem gruntu. Nie jest to konieczne tylko dla wygody użytkowania budynków, lecz również ze względów bezpieczeństwa. Wilgoć może wnikać w ściany i docierać nawet na wysokość kilku kondygnacji. Ochrona przed naciskiem gruntu na ściany jest istotna nie tylko...