VELUX Polska Sp. z o.o.

VELUX Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 34

02-255 Warszawa

Tel. 22 337 70 00

kontakt@velux.pl

www.VELUX.pl

Artykuły

 • Jakie korzyści płyną z posiadania rolet na oknach dachowych?

  2018-09-25

  Jak zapewnić komfort na poddaszu w chłodniejsze dni, a jednocześnie obniżyć temperaturę pomieszczenia latem? Rozwiązaniem, które znakomicie się sprawdzi jest zastosowanie osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych. Ich montaż jest prosty i szybki, a zapewnią one optymalny komfort termiczny na poddaszu.

 • Flagowe okna dachowe VELUX GLU teraz z klamką na dole

  2018-07-30

  Energooszczędne, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – tak można opisać okno dachowe VELUX GLU, które wraz z początkiem czerwca weszło na rynek w nowym wariancie B z klamką na dole. Teraz bez względu na to, jak wysoka jest ścianka kolankowa w łazience, każdy może zastosować w swoim domu okna drewniano-poliuretanowe, gdyż dostępne są one w różnych systemach...

 • Jakie okna dachowe wybrać do domu?

  2018-07-27

  Stolarka okienna dobrej jakości będzie nam służyć przez wiele lat, dlatego jej wybór nie powinien być przypadkowy. Wybierajmy okna dachowe dobrej jakości, o zróżnicowanych funkcjach, które zapewnią nam komfort na lata i pomogą zmniejszyć rachunki oraz jednocześnie podnieść standard mieszkania lub domu. Doradzamy, czym powinniśmy kierować się przy wyborze okien...

 • Doskonała izolacja cieplna w oknach trzyszybowych VELUX

  2018-06-01

  Oknom dachowym stawia się dzisiaj bardzo wysokie wymagania. Inwestorzy oczekują, że nie tylko doskonale doświetlą one pomieszczenia na poddaszu, ale także sprostają najwyższym wymogom dotyczącym energooszczędności i wentylacji wnętrz. Ważny jest także komfort obsługi, trwałość i łatwość konserwacji. Te wszystkie potrzeby doskonale zaspokaja trzyszybowe okno dachowe VELUX GLU.

 • Jak zamontować okna Velux Nowej Generacji w poziomie standardowym i obniżonym?

  2018-04-27

  Z filmu dowiecie się jak prawidłowo zamontować okna VELUX Nowej Generacji w poziomie standardowym i obniżonym.

 • Okna dachowe zamontuj głębiej w dachu

  2016-06-01

  Okna dachowe są o wiele bardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych, niż tradycyjne - pionowe. Dlatego firma VELUX proponuje nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na obniżony montaż, dzięki któremu można poprawić parametry izolacyjne okna.

 • Jak samodzielnie zamontować roletę wewnętrzną w oknie dachowym?

  2016-04-05

  Przez okna połaciowe wpada do pomieszczeń na poddaszu dużo światła naturalnego, szczególnie jest to uciążliwe w letnie miesiące. Możemy nad tym jednak zapanować, montując roletę wewnętrzną dopasowaną do naszych potrzeb i upodobań, np. dekoracyjną, plisowaną czy zaciemniającą.