PPH ADW Sp. z o.o.

PPH ADW Sp. z o.o.

ul. Zbożowa 2

43-175 Wyry

Tel. 32 218 71 85

adw@adw.com.pl

www.adw.com.pl

Artykuły

 • Jak prawidłowo izolować budynki z pomieszczeniami mieszkalnymi i użyteczności publicznej?

  2018-07-14

  Z filmu dowiecie się na co zwrócić szczególną uwagę podczas izolowania budynków z pomieszczeniami mieszkalnymi i użyteczności publicznej? Zapoznacie się z gamą produktów do izolacji firmy ADW.

 • Jak izolować fundamenty? Część 3

  2018-03-15

  W ostatnim, trzecim odcinku naszego filmu poznacie zastosowanie produktu IZOPLAST 2K-W. Jest to grubowarstwowa, wysokoelastyczna dwuskładnikowa masa uszczelniająca na bazie emulsji bitumicznej typu KMB, niezawierająca rozpuszczalnika organicznego, modyfikowana polimerami, wypełniaczami oraz włóknami. Polecany jest również do stosowania w systemach dachów zielonych.

 • Jak izolować fundamenty? Część 2

  2018-03-10

  W odcinku drugim poznacie między innymi właściwości dyspersyjnej masy asfaltowo kauczukowej IZOPLAST B-W. Jest to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna masa bitumiczna wyprodukowana na bazie emulsji anionowej modyfikowaną polimerami, przeznaczoną do stosowania na zimno. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 • Jak izolować fundamenty? Część 1

  2018-03-05

  Izolację fundamentów rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia gruntowanej powierzchni. Prace należy prowadzić bezpośrednio przed nakładaniem izolacji. Izolację rozpoczynamy od nałożenia warstwy IZOPLAST R, który przeznaczony jest do gruntowania podłoży z betonu, gładzi cementowych, cementowo-gipsowych, nasycania elementów drewnianych (np. płoty ogrodzeniowe, gonty dachowe itp.) oraz wykonywania samodzielnych „lekkich” powłok izolacyjnych. Jakie...