Robert Bosch Sp. z o.o.

Robert Bosch Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 105

02-231 Warszawa

Tel. 22 715 40 00

www.bosch.pl

Artykuły

 • PORADNIK MYCIA POD CIŚNIENIEM czyli co użytkownik powinien wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych?

  2023-05-31

  Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów, które będą cieszyć pięknym wyglądem. Na co...

 • Zastosowanie urządzeń pomiarowych

  2022-09-21

  W obecnych czasach gdzie liczy się dokładność i perfekcyjne wykonanie, trudno sobie wyobrazić plac budowy bez urządzeń pomiarowych, które mogą zagwarantować realizację prac na najwyższym poziomie i z największą dokładnością. Narzędzia te oszczędzają czas pracy, są niezawodne i coraz tańsze. Na rynku dostępne są urządzenia przeznaczone zarówno do profesjonalnych prac, jak i...

 • Jak samodzielnie i precyzyjnie mierzyć odległości?

  2022-08-04

  Masz trudności z samodzielnym wykończeniem remontu domu? Odczuwasz problemy z powieszeniem prosto obrazu? Chciałbyś przed wyjazdem do sklepu szybko zmierzyć odległość między ścianą a stołem, żeby sprawdzić czy wymarzona kanapa się tam zmieści? W codziennych pracach domowych, czy w remoncie, często potrzebujemy drugiej pary rąk do pomocy. Jest to uciążliwe, ponieważ nie zawsze możemy liczyć, że ktoś jest obok.

 • Łatwa i szybka w obsłudze szlifierka GWS 750 S PROFESSIONAL

  2022-08-02

  Szlifierki kątowe to przydatne elektronarzędzia z wymiennymi tarczami, co sprawia że mają różną funkcjonalność. Służą do szlifowania, cięcia czy ścierania. Sprawdzają się odpowiednio w wymagających czynnościach budowlanych oraz remontowych, na zewnątrz i w pomieszczeniu.

 • Wiertarko wkrętarka Bosch GSR 120 LI

  2022-05-12

  Wiertarko wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 120-LI to wysoka moc, kompaktowość i wytrzymałość w zasięgu ręki. Uniwersalna wkrętarka Bosch 12v to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w pracach związanych z wkręcaniem, jak i wierceniem. 2-biegowa przekładnia zapewnia dużą wydajność i wysoki moment obrotowy wkrętarki 12v.

 • Sprawdź co oferuje system narzędzi 12V Bosch Professional

  2022-04-26

  Praca w wąskich i trudno dostępnych miejscach wymaga małych, ale wydajnych narzędzi – takich jak narzędzi Bosch Professional w klasie 12 V. Bosch w segmencie narzędzi 12 V posiada cały wachlarz produktów do każdego rodzaju prac. Jest to istotny element przy tworzeniu swojego warsztatu - możliwość stworzenia systemu akumulatorowego.

 • Narzędzia akumulatorowe Bosch 18V

  2022-03-25

  Prace wykończeniowe nigdy nie należą do najprostszych i najszybszych. Ale jeśli dobrze się je zaplanuje i dobierze odpowiednie narzędzia, można przez nie przejść bezboleśnie. Dziś przetestujemy możliwości elektronarzędzi od firmy Bosch zasilanych akumulatorami 18V. Pod lupę weźmiemy: młot udarowo-obrotowy, szlifierkę kątową, pilarkę tarczową oraz piłę szablastą.