Bostik Sp. z o.o. (Producent marki Den Braven i Bostik)

Bostik Sp. z o.o. (Producent marki Den Braven i Bostik)

ul. Poznańska 11B, Sady

62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 61 896 17 40

info@bostik.pl

www.bostik.pl

www.denbraven.pl

Artykuły

 • Jak naprawić pęknięty basen przy pomocy Fix Soft Plastic?

  2024-01-11

  "Basen jest często kupowany szczególnie przez osoby posiadające ogród lub duży taras, to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przy zakupie basenu warto jednak przygotować się na ewentualność jego przedziurawienia i mieć pod ręką klej do basenu. Dzięki niemu niezwykle szybko i skutecznie zakleimy każdą dziurę. Nie ma mowy o wyrzucaniu pękniętego basenu, nie trzeba też oddawać go do naprawy, ani nawet wypuszczać z niego wody...

 • Jak uszczelnić zlew z BOSTIK PERFECT SEAL ŁAZIENKA

  2024-01-11

  "Tego nie da się uniknąć! Prędzej czy później czeka nas wymiana silikonów wokół zlewu. Poprawi to nie tylko estetykę ale i zapewni całkowitą ochronę przed przesiąkaniem wody. W linii Bostik Perfect Seal jest wysokiej jakości 100% silikon, który chroni przed rozwojem pleśni i nie kurczy się podczas utwardzania. Dodaj do tego finisher i szpachelkę to praca będzie łatwa i szybka a efekt doskonały. Prezentowane produkty dostępne w sieci sklepów...

 • Jak skleić drewno? Wybierz Bostik Epoxy Fix Rapid!

  2024-01-11

  "Jak naprawić meble lub inne drewniane elementy wyposażenia w domu? Z klejem Bostik Epoxy Fix Rapid będzie to banalnie proste. Prezentowane produkty dostępne w sieci sklepów Mrówka.

 • Jak uszczelniać okna? Z Bostik FLEXPRO PU 811 to bardzo proste

  2024-01-11

  "Bostik FLEXPRO PU 811 to nowej generacji poliuretanowy klej i uszczelniacz dedykowany do zadań wymagających wysokiej trwałości, wytrzymałości mechanicznej oraz chemicznej spoiny w trudnych warunkach eksploatacji. Neutralny dla podłoża, malowalny. To dobry wybór do uszczelniania wszelkich elementów stolarki otworowej jak okna, drzwi, kratki wentylacyjne. Prezentowane produkty dostępne w sieci sklepów Mrówka.

 • Klei wszystko

  2023-08-31

 • Bostik FLEXPRO PU 811 – elastyczne uszczelnienie dachu, elewacji i posadzki

  2022-11-24

  Firma Bostik - lider w zakresie chemii budowlanej oraz technik klejenia - stworzył wyjątkowy uszczelniacz poliuretanowy FLEXPRO PU 811 w technologii gel paste. Bostik FLEXPRO PU 811 przeznaczony jest do uszczelniania dylatacji na dachach, na elewacjach i na posadzkach.