DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Twarda 11/13

95-100 Zgierz

Tel. 42 638 30 00

deante@deante.pl

www.deante.pl

Artykuły

 • KLUCZOWE ZASADY przy montażu odpływów łazienkowych

  2023-10-11

  Remont łazienki to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w każdym domu czy mieszkaniu. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania w zakresie odpływów łazienkowych, które nie tylko poprawiają estetykę, ale także funkcjonalność pomieszczenia. Aby jednak cieszyć się idealnie działającą łazienką przez wiele lat, warto zwrócić uwagę na kilka...

 • Montaż armatury łazienkowej | Mrówkowe Metamorfozy 4 | PSB Mrówka - WSZYSTKO do remontu

  2023-09-26

  "Armatura w czarnych i białych kolorach idealnie pasuje do cegły oraz betonu. Zobaczcie jakie są praktyczne sposoby na montaż armatury łazienkowej oraz jak wygląda nasz projekt łazienki w stylu loftowym Prezentowane produkty dostępne w sieci sklepów Mrówka.

 • Trendy kuchenne 2023. Ten rok będzie ekscytujący!

  2023-06-04

  Bez miejsca na nudę, z różnorodnością, eksperymentami, większą odwagą w bawieniu się formą i mieszaniu różnych stylów – właśnie takie będą trendy kuchenne na 2023. Najbliższy rok zapowiada się wyjątkowo ciekawie! Przeczytajcie nasz tekst, zapoznajcie się z trendami i zainspirujcie!

 • Jak dobrać brodzik do kabiny? Ekspert Deante

  2022-09-12

  Brodzik musi dokładnie pasować kształtem do kabiny. Aby dobrze wybrać brodzik prysznicowy, trzeba też zwrócić uwagę na jego wysokość i głębokość. W modny obecnie styl minimalistyczny doskonale wpisują się odpływy liniowe, których montaż umożliwia zachowanie w całym pomieszczeniu jednolitej powierzchni podłogi.

 • Jak działa wylewka umywalkowo-wannowa montowana nad umywalką

  2022-06-14

  Instalacje podtynkowe są popularne ponieważ dają największą elastyczność i możliwość dobierania poszczególnych elementów tak, aby stworzyły wymarzoną całość. Składaną wylewkę wannowo- umywalkową (NAC_084K) możemy zamontować nad umywalką w połączeniu z baterią podtynkową. Do zestawu dołączony jest aerator o dostosowanym przepływie, mniejszym niż w przypadku wanny.

 • Montaż BOXów podtynkowych Deante # termostat

  2022-06-14

  Film instruktażowy prezentujący końcowy etap montażu termostatycznego BOXa podtynkowego firmy Deante - instalację elementów wewnętrznych i natynkowych.

 • Montaż systemu podtynkowego krok po kroku

  2021-03-25

  Instalacja systemu podtynkowego pozwala na większą swobodę aranżacyjną niż montaż tradycyjnej armatury. Dzięki temu rozwiązaniu eksponujemy tylko ozdobne elementy natynkowe, ukrywając tym samym rury i przyłącza w ścianie. Co należy wziąć pod uwagę montując produkty podtynkowe?

 • Jak urządzić funkcjonalną łazienkę?

  2020-01-31

  Wygodna, nowoczesna i piękna – taka powinna być każda łazienka, niezależnie od swojego metrażu. Podpowiadamy, jakie wyposażenie będzie najlepsze, a jego zakup nie wydrenuje kieszeni. Najpopularniejszym rozwiązaniem do strefy kąpielowej jest oczywiście kabina prysznicowa . W zależności od ilości miejsca mamy do wyboru modele kwadratowe i półokrągłe o różnej...