Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.

Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.

ul. Szarych Szeregów 23

60-462 Poznań

Tel. 61 846 79 00

sekretariat@kreisel.pl, poznan@kreisel.com.pl

www.kreisel.pl

Artykuły

 • Wybór i nakładanie tynków elewacyjnych

  2022-07-17

  Las, jezioro, aglomeracja miejska, wieś. Wszędzie tam spotyka się systemy ociepleń, a wraz z nimi tynki dekoracyjne. Na początku każdy wygląda ładnie, jednak w marę upływu czasu każdy się starzeje. Jeżeli system ociepleń, tynk jest źle dobrany, proces starzenia będzie przebiegać bardzo szybko, dlatego bardzo istotną sprawą jest odpowiedni dobór systemu oraz tynku...

 • Przygotowanie podłoża w pomieszczeniach wilgotnych

  2022-03-20

  Każdy chce, aby otaczało go zdrowe wnętrze. Jednym z ważniejszych czynników jest zabezpieczanie powierzchni ścian i podłóg w łazienkach, kuchniach przed wodą i wilgocią. Jest to istotne dla trwałości wszystkich warstw, przeciekająca woda może zniszczyć nawet najbardziej wytrzymały beton. Dodatkowo wilgoć i ciepło w tych pomieszczeniach to warunki do rozwoju mikroorganizmów...

 • Silikonowa farba elewacyjna na bazie nanotechnologii NANOTECH 006

  2021-07-16

  Farba NANOTECH 006 to produkt do malowania elewacji wykonywanych z tynków mineralnych np.: POZTYNK-SZ 061 i 062. Jest też idealna do renowacji elewacji pokrytej każdym rodzajem tynków. Świetnie łączy się nie tylko z wyrobami mineralnymi, ale także z tynkami akrylowymi i silikonowymi.

 • Wylewka samopoziomująca w szybkim tempie – tylko z EXPRESS 419

  2021-05-28

  EXPERESS 419 to jedna z najbardziej uniwersalnych wylewek samopoziomująca na rynku. Jej podstawową cechą jest bardzo szybkie wiązanie oraz błyskawiczna możliwość przystąpienia do kolejnych prac. Po około 2 godzinach od wylania można na nią wchodzić, a po 24 godzinach przyklejać płytki. Wylewka ta jest idealna pod płytki ceramiczne (gresowe, klinkierowe, terakota) lub panele czy wykładziny, do stosowania wewnątrz pomieszczeń...

 • Szukasz uniwersalnej błyskawicznej wylewki samopoziomującej? Poznaj EXPRESS 419 od KREISEL!

  2021-05-25

  EXPERESS 419 to jedna z najbardziej uniwersalnych wylewek samopoziomująca na rynku. Jej podstawową cechą jest bardzo szybkie wiązanie oraz błyskawiczna możliwość przystąpienia do kolejnych prac. Po około 2 godzinach od wylania można na nią wchodzić, a po 24 godzinach przyklejać płytki. Wylewka ta jest idealna pod płytki ceramiczne (gresowe, klinkierowe, terakota) lub panele czy wykładziny, do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

 • Błyskawiczna wylewka samopoziomująca EXPERESS 419

  2021-03-25

  Wylewka stanowi bardzo ważne podłoże pod okładziny. Od jej jakości i wykonania zależy końcowy efekt podłogi. Idealny produkt podczas remontu.

 • Ściana… Gładsza nie będzie? - specjalistyczne gładzie szpachlowe KREISEL

  2019-11-07

  Gładź szpachlowa większości kojarzy się z produktem, który po nałożeniu na ścianę trzeba szlifować. Firma KREISEL stworzyła gładzie gipsowe, które nie wymagają szlifowania i są wyjątkowo łatwe w użyciu zarówno dla domowego majsterkowicza, jak i w profesjonalnym wykorzystaniu.

 • KREISEL Gdy podłożem są stare płytki…

  2017-06-01

  Przy wykonywaniu remontu łazienek, korytarzy często musimy się zmierzyć ze starymi płytkami. Nie zawsze trzeba je jednak usuwać, co pozwala znacznie przyspieszyć przeprowadzenie prac.