Rockwool Polska Sp. z o.o.

Rockwool Polska Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 14

66-131 Cigacice

Tel. 68 385 02 50

rockwool@rockwool.com

www.rockwool.pl

Artykuły

 • IZOLACJA PODDASZY I ŚCIAN DZIAŁOWYCH wełną skalną ROCKWOOL

  2024-04-26

  Rosnące ceny energii skłaniają inwestorów do poszukiwania technologii oraz materiałów pozwalających na ograniczenie jej zużycia. Aby obniżyć koszty ponoszone z tytułu ogrzewania budynku, warto zainwestować w jego ocieplenie.

 • Zastosowanie WEŁNY do wykończenia PODDASZA

  2024-04-10

  Podczas adaptacji poddasza na cele użytkowe bardzo ważne jest bezpieczeństwo ogniowe oraz zapewnienie właściwych warunków termicznych i akustycznych, dlatego idealnie sprawdza się tu wełna skalna.

 • Jak oszczędzić na ocieplenie domu z Rockwool - Program "Czyste powietrze"

  2023-08-03

  "Zastanawiasz się jak sfinansować ocieplenie swojego domu? W naszej animacji prezentujemy: - bezzwrotną dotację z programu Czyste Powietrze - podatkową ulgę termomodernizacyjną - kredyt z programu Czyste Powietrze Prezentowane produkty dostępne w sieci hurtowni budowlanych Grupa PSB.

 • Ocieplanie ścian zewnętrznych - kołkowanie - ROCKWOOL

  2023-06-26

  Jak poprawnie przymocować kołki do ocieplenia. Po 24h od przyklejenia wskazujemy jak rozmieścić kołki, jakie są odstępstwa i kiedy jest lepiej stosować inne rozmieszczenie i liczbę kołków. W filmie wskazujemy też jakie są skutki zbyt płytkiego lub za głębokiego wbicia kołków.

 • Ocieplanie ścian zewnętrznych - klejenie wełny FRONTROCK MAX - ROCKWOOL

  2023-06-26

  Jak poprawnie ocieplać ściany zewnętrzne wełną skalną ROCKWOOL? Film pokazuje jak kleić wełnę skalną FRONTROCK MAX. Wskazuje na sposób nakładania kleju, jego rozprowadzenie, a następnie przykładanie wełny do ściany.

 • Poznaj program partnerski dla wykonawców ociepleń SEZON NA ROCKWOOL!

  2021-05-20

  Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL to jeden z najbardziej znanych programów lojalnościowych w branży. Dedykowany jest wykonawcom realizującym prace wykończeniowe z użyciem wełny mineralnej skalnej. Obecnie ruszyła promocja „Sezon na ROCKWOOL”, przygotowana dla nowych i dotychczasowych członków klubu. Jej celem jest nagrodzenie wykonawców, którzy w swojej codziennej pracy korzystają z produktów ROCKWOOL. Dla najbardziej wytrwałych czeka aż sześć...

 • Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL - co możesz zyskać?

  2021-05-12

  Wiosna rozpoczyna okres, w którym prace budowlane przenoszą się na zewnątrz budynków. Jednym z ich etapów może być wykonywanie izolacji termicznej ścian czy powierzchni dachowej. Wykonawcy korzystający z wełny skalnej ROCKWOOL nie tylko zyskują gwarancję skutecznej i trwałej izolacji. Mogą także zdobyć szereg cennych nagród rzeczowych w ramach akcji „Sezon na ROCKWOOL”.